× Pielęgnacja urody

Poszarzała cera

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38728 przez Mirabelka
Poszarzała cera was created by Mirabelka
Hej dziewczyny, mam problem odnośnie stanu mojej cery. Generalnie stosuje bogatą pielęgnację, dbam o nawilżenie, jednak cera ma taki ziemisty kolor, dodam że nie palę papierosów. Jak myślicie co może zaradzić? Może dodanie czegoś do diety? Nie za bardzo znam się na takich rzeczach a często wiadomo jem w pędzie ;/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38739 przez muriel
Replied by muriel on topic Poszarzała cera
Zdrowa dieta, bogata w warzywa, owoce i zdrowe tłuszcze + aktywność fizyczna na świeżym powietrzu i cera od razu będzie promienna. Wierz mi, żaden "cudowny" suplement nie zastąpi zdrowej diety i aktywności fizycznej. I efekty będzie widać nie tylko na skórze, włosach i paznokciach ale i na zdrowiu w ogóle.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38747 przez Lamara
Replied by Lamara on topic Poszarzała cera

muriel napisał: Zdrowa dieta, bogata w warzywa, owoce i zdrowe tłuszcze + aktywność fizyczna na świeżym powietrzu i cera od razu będzie promienna. Wierz mi, żaden "cudowny" suplement nie zastąpi zdrowej diety i aktywności fizycznej. I efekty będzie widać nie tylko na skórze, włosach i paznokciach ale i na zdrowiu w ogóle.

Zdecydowanie owoce i warzywa 5 porcji dziennie!

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38930 przez Mirabelka
Replied by Mirabelka on topic Poszarzała cera
no tak, próbowałam ale jakoś życie w biegu, cały dzień w pracy i jakoś czasami nie zdaże chwycić jakiegoś owocu, a co sądzicie o sokach kupnych? Pewnie nie warto bo więcej w nich cukru co? Bo zastanawiałam się nad takimi wielowarzywnymi

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #38984 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic Poszarzała cera
Moim zdaniem warto zainwestować w profesjonalny zabieg kosmetyczny. Może mezoterapie bezigłową dermatologkielce.com.pl/mezoterapia-beziglowa/ ? W tym akurat gabinecie możesz liczyć na wskazówki i trafny wybór zabiegu. Zmiany na plus widoczne są niemal zaraz po.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38991 przez Lamara
Replied by Lamara on topic Poszarzała cera
Zabiegi kosmetyczne wiadomo też są ważne ale jednak mi się tu wydaję że musisz postawić na odpowiednią dietę, probowałaś pić może soki albo robić sobie warzywne koktajle? To jest bardzo fajna sprawa ja często sobie robię

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #38992 przez muriel
Replied by muriel on topic Poszarzała cera
Dokładnie tak, dieta i ruch przede wszystkim.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena