× Pielęgnacja urody

Solaria

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #38767 przez KatarzynkaK
Replied by KatarzynkaK on topic Solaria
Kiedyś, gdy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy o tym jakie to szkodliwe zdarzało mi się bywać od czasu do czasu, ale od paru lat już nie korzystam. Staram się też unikać nadmiaru słońca i zawsze stosuję dobre kosmetyki z filtrami takie jak te - kosmetyki shiseido.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #38887 przez Logos
Replied by Logos on topic Solaria
Ja zrezygnowałam z solarium zupełnie, latem pozwalam sobie na kontakt ze słońcem, bo tego bym sobie nie odmówiła ;) Zimą używam samoopalaczy, od jakiegoś czasu mgiełki z St. Moriz, daje naturalny odcień:) Kupuję w Douglasie (póki co tylko tam, poza internetem jest dostępna), a przy okazji zawsze kuszą mnie jakieś perfumy, na punkcie których mam fioła :)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #40258 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Solaria
Jestem za zakazem. I za odbieraniem licencji takim właścicielom solariów jak babka o której wspomina Susanah. Prawdę mówiąc tylko raz korzystałam z solarium na początku sezonu, bo wydawało mi się, że przyzwyczai to skórę do słońca i nie będzie oparzeń po wyjściu na prawdziwe słońce. Ale okazało się, że to g...no prawda. :(

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44326 przez Ania.22
Replied by Ania.22 on topic Solaria
Ja korzystam z solarium tylko w jesień/zimę, gdy nie ma słońca i moja skóra wygląda jak mąka.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44340 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Solaria

Ania.22 napisał: Ja korzystam z solarium tylko w jesień/zimę, gdy nie ma słońca i moja skóra wygląda jak mąka.

Aniu, warto tyle ryzykować dla poprawy koloru skóry. A chodzi nie tylko o raka skóry ale i przedwczesne jej starzenie.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44357 przez martynaly1991
Replied by martynaly1991 on topic Solaria
Nie korzystam solarium . Latem tylko opalam się na słońcu . A solarium nie jest zdrowe , nie warto niszczyć sobie skórę . Wgl powinien być zakaz dla osób niepełnoletnich.

Microgynon nowa receptura. Więcej ciekawostek u mnie na blogu .

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44392 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic Solaria
Starzenie się skóry i nowotwór to jest sprawa osoby korzystającej z solarium. Ale dzieci i nastolatki same jeszcze nie zdaja sobie z tego sprawy i powinien zdecydowanie być ustanowiony zakaz korzystania z solarium dla małolatów. I to pod groźbą dużej kary.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena