× Pielęgnacja urody

Naturalny Peeling (?)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #37148 przez aniak20
Naturalny Peeling (?) was created by aniak20
Ostatnio znajoma mówiła mi o peelingu migdałowym i zachęcała do spróbowania ale nie jestem jakos przekonana do tego. Staram się stosować głównie naturalne peelingi i jakos nie mam zaufania do jakis mieszanek. Wie ktoś z was cos na temat takiego zabiegu? Czy takie cos robi tylko kosmetyczka czy raczej wybierać się do salonu?

It's a kind of magic ^^

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #37149 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Naturalny Peeling (?)
Do salonu na peeling? Równie dobrze złuszczysz obumarły naskórek w domu peelingiem z kawy czy cukru. Ale jak nie masz co robić to idź do kosmetyczki.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #37189 przez aniak20
Replied by aniak20 on topic Naturalny Peeling (?)
Tak jak pisałam to robie sobie peelingi sama ale nigdy nie robiłam tego migdałowego a znajoma to zachwała, że działa dodatkowo odzywczo i rozluźniająco.Na stronie salonu gdzie była też jest to pieknie opisane ( katlejadayspa.pl/ ) ale wiadomo, że salon to i podstawowy manicure opisze jakby to były zabiegi z kosmosu. Mam ostatnio troche mniej czasu na próbowanie jakiś mieszanek samemu a jesli byłoby to rzeczywiście skuteczne to nawet raz mogłabym się do salonu wybrać, nawet żeby zobaczyc jak to wygląda a potem nawet samemu próbowac jesli bedzie skuteczne. Nie wiem tylko czy jest to warte zachodu :)

It's a kind of magic ^^

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #38305 przez natalia22
Replied by natalia22 on topic Naturalny Peeling (?)
Ja także byłam na peelingu chemicznym migdałowym lecz są różne do wyboru. Korzystałam z Usług Instytutu New Look w Warszawie, można obejrzeć ich ofertę bądź umówić się na spotkanie a Panie które tam przyjmują na pewno postarają odpowiedzieć na pytania. Początkowo tez miałam dylemat iść czy nie. Na pewno nie jest to to samo co w domu, przynajmniej moje zdanie takie jest.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #38756 przez Lamara
Replied by Lamara on topic Naturalny Peeling (?)
ale to chodzi o peeling kwasowy, jak ktos sie boi samemu w domy wykonywac i nie zna sie na tym to tylko kosmetyczka

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #39737 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Naturalny Peeling (?)
Jeśli mowa o peelingu to moim zdaniem warto wybrać się na niego do gabinetu kosmetycznego.
Ja polecam gabinet Wyspa Piękna we Wrocławiu dla wszystkich osób, które szukają miejsca, gdzie można się zrelaksować, a jednocześnie zadbać o siebie od stóp do głów.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41407 przez africana
Replied by africana on topic Naturalny Peeling (?)
Peeling migdałowy, fajnie brzmi, spróbuję :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena