× Pielęgnacja urody

trądzik

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #46909 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic trądzik
Ja na tradzik wybralam laser w klinice Miracki w Wawie. Znam ta klinike bo robilam tam inny zabieg laserowy. Tu opis klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-tradziku-fotona-t3/ efekty super, w koncu nie wstydze sie wyjsc do ludzi bez tony makijazu i podkladow

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #46976 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic trądzik
Mnie na trądzik pomogło dokładne oczyszczanie twarzy. Kupiłam sobie na galeria łucznik spejalną szczoteczkę do oczyszczania twarzy, taką różową na baterię, która wytwarza mikrodrgania. Świetnie oczyszcza twarz z sebum, odblokowuje pory, a z trądzikiem nie mam już problemów.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

• Maroko Sklep
  • Maroko Sklep Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Importer oleju arganowego
Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #47154 przez Maroko Sklep
Replied by Maroko Sklep on topic trądzik
Polecam czarne mydło arganowe, które usuwa martwy naskórek i oczyszcza komórki z toksyn. Oczyszcza pory i normalizuje wydzielanie sebum, a także zwalcza bakterie odpowiedzialne za zmiany trądzikowe. Dzięki dodatkowi oleju arganowego łagodzi, nawilża i odżywia podrażnioną skórę. Dlatego polecane jest do pielęgnacji cery trądzikowej.

Załączniki:

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #50251 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic trądzik
Jeśli chodzi o problemy z trądzikiem to zdecydowanie polecam peelingi medyczne, oczyszczają skórę i naprawdę pomagaj na ten wstrętny trądzik. Co do samych peelingów zwróćcie uwagę tylko na to, żeby wykonać je odpowiednio, pod okiem specjalistów, w sprawdzonym salonie, chociażby ten, do którego chodzę ja mogę polecić: Moja Estetyka ulica Litewska 4/5 w Rzeszowie

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #50386 przez krycha
Replied by krycha on topic trądzik
Lampa Solux podobno dobrze robi na trądzik.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #50392 przez natka92
Replied by natka92 on topic trądzik
A może przetestujesz nowa na rynku markę jaka jest producent SOSU, ostatnio widziałam je w pewnej dobrej drogerii więc na pewno nie jest to firma kogucik. Warto się zastanowić nad nimi, dopiero wchodza na nasz rynek i trzeba przyznać że rozpychają sie łokciami na wysoką pozycję.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #50531 przez bogna
Replied by bogna on topic trądzik
Przegladam ten wątek i widze, że tu sam marketing szeptany promujący określone produkty czy kliniki.:(

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena