× Pielęgnacja urody

trądzik

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #44120 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic trądzik
Mysle, ze trzeba bardzo uwazac jak ma sie tradzik. Latwo taka cere podraznic i tylko pogorszyc jej stan. Wiem cos o tym, bo sama dosc dlugo walczylam i w sumie wciaz walcze z moja paskudna cera. Teraz przerzucilam sie na kosmetyki naturalne i w koncu widze poprawe. Moim wybawicielem okazal sie krem leczniczy z olejem z czarnuszki. Stosuje sie go leczniczo i nie caly czas, ale uwazam, ze jest swietny. Jak cos to kupilam go w sklepie online Sekret Piekna cos za ok 40 zl :)

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• ChemoDry B6
  • ChemoDry B6 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Producent kremów
Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #44210 przez ChemoDry B6
Replied by ChemoDry B6 on topic trądzik
W przypadku trądziku można wykonywać peelingi, które pomogą zlikwidować wągry i zaskórniki. Staranne oczyszczanie skóry zapobiega powstawaniu czopów w meszkach włosowych. Poza tym ograniczyć należy spożywanie produktów, które sprzyjają nadmiernej aktywności gruczołów łojowych bądź powstawaniu stanów zapalnych. Chodzi o tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, czekoladę, kakao, kawę, jak i produkty mocno przetworzone.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #44694 przez Renia Baba
Replied by Renia Baba on topic trądzik
Chyba każda z nas miała z tym problem, sama niedawno zastanawiałam się nad konsultacją u dermatologa. Dopiero po przeczytaniu kilku artykułów bloganny.pl/artykuly/tradzik-zaskornikowy/ decydowałam się na wizytę u specjalisty. Moim zdaniem warto skonsultować swój problem z lekarzem, ponieważ szukanie rozwiązań w ciemno nie zawsze daje zamierzone efekty.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45844 przez anastazja88
Replied by anastazja88 on topic trądzik
podstawą są badania , dobra dieta dobra i regularna pielęgnacja :)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45858 przez amanda
Replied by amanda on topic trądzik
Przyczyną mogą być hormony ale też np niedobory witaminy b6.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46476 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic trądzik
Czasami już nic nie pomaga. Moja nastoletnia córka odbyła kurację izotretynoiną. Trwało to 8 miesięcy, nie było szczególnie przyjemne (miała bardzo wysuszoną skórę), ale widzę po córce, że było warto. Nie ma na twarzy ani jednego wyprysku. Ogółem stan skóry się poprawił, pryszcze zniknęły również z pleców i ramion.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46489 przez paulina
Replied by paulina on topic trądzik
A czy ta izotretoina nie wysusza trwale skóry? Ile czasu minęło od zakończenia kuracji córki?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena