× Pielęgnacja urody

trądzik

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #38995 przez biskit
Replied by biskit on topic trądzik
Oczyszczanie skóry w jakimkolwiek gabinecie to dla mnie podstawa pielęgnacji, zwłaszcza dla skór z łojotokiem i trądzikiem. Coraz częsciej spotykam z informacjami na temat tabletek Derminax aczkolwiek waham się z ich zakupem. Czy ktoś je stosował z powodzeniem i może się wypowiedzieć w ich temacie? Jednym słowem, czy warto je kupić, czy nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39128 przez Komonia
Replied by Komonia on topic trądzik
Ja niestety miałam ogromny problem z trądzikiem. Co najgorsze, porobiły mi się w wyniku tego rany i blizny. Sam trądzik zaleczyłam dopiero w 3 probie. Polecono mi gabinet medycyny estetycznej, gdzie zrobiłam kompletnie badania a samą metodę dobrano do Mnie osobiście.
Niestety po tym wszystkim musiałam przejść lifting twarzy. Pozbyć się ran, pozbyć się blizn, wyrównać koloryt skóry i co najważniejsze wzmocnić ją. Trwało to sporo, gdyż leczyłam się nie tylko za pośrednictwem dermatologa, ale i innych lekarzy specjalistów, którzy - każdy od siebie starał się mi pomoc.
Dziś jestem zdania, że na trądzik, najlepiej działa konkretny zabieg z grupy tych, związanych z medycyną estetyczną.

http://kwel-med.pl/

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39130 przez Kurkowa
Replied by Kurkowa on topic trądzik
Podobno cynk pomaga i maseczki z glinką :)

Nie rezygnuj z marzeń ponieważ wymagają czasu, czas i tak upłynie...

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39139 przez anetka
Replied by anetka on topic trądzik
Nie rozumiem, co ma lifting i medycyna estetyczna do trądziku?
.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #39254 przez PoloniaK
Replied by PoloniaK on topic trądzik

Komonia napisał: Ja niestety miałam ogromny problem z trądzikiem. Co najgorsze, porobiły mi się w wyniku tego rany i blizny. Sam trądzik zaleczyłam dopiero w 3 probie. Polecono mi gabinet medycyny estetycznej, gdzie zrobiłam kompletnie badania a samą metodę dobrano do Mnie osobiście.
Niestety po tym wszystkim musiałam przejść lifting twarzy. Pozbyć się ran, pozbyć się blizn, wyrównać koloryt skóry i co najważniejsze wzmocnić ją. Trwało to sporo, gdyż leczyłam się nie tylko za pośrednictwem dermatologa, ale i innych lekarzy specjalistów, którzy - każdy od siebie starał się mi pomoc.
Dziś jestem zdania, że na trądzik, najlepiej działa konkretny zabieg z grupy tych, związanych z medycyną estetyczną.

Lifting twarzy, jak opisywany jest przez tę autorkę, to nic innego jak rodzaj zabiegu. I on faktycznie pomaga w walce z trądzikiem. Wiem, bo podobny zabieg wykonywałam niecałe 3 miesiące temu. Najważniejsze, że owy lifting, bardzo pomaga. To wydajny zabieg, który działa kompleksowo.
Akurat nie wiem, czy można go wykonać tylko w zakładzie medycyny estetycznej, czy też 'zwykły' kosmetolog też pomoże, jednak wiem, że lifting twarzy w walce z trądzikiem, jest skuteczny, nawet bardzo.

http://esteticenter.com/blog/

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #40340 przez Melaa
Replied by Melaa on topic trądzik
Ja zawsze miałam piękną cerę, aż pewnego dnia nie poznałam się w lustrze. I co najgorsze z dnia na dzień pyszczy przybywało. Do dzisiaj nie mam pojęcia co spowodowało ten wysyp. Wypróbowałam ogromne ilości kosmetyków na trądzik, maści apteczne, zaczęłam pić nawet 3x dziennie herbatkę z bratka. Efektów nie było widać, lecz po jakimś czasie trądzik znikł. Zostały przebarwienia, z którymi do dzisiaj nie mogę sobie poradzić. A ja tak właściwie nie mam pojęcia co tak naprawdę pomogło mi się pozbyć trądziku. Przypuszczam, że olej tamanu, który wprowadziłam najpóźniej i niedługo po włączeniu go do mojej pielęgnacji trądzik zszedł. Polecam go wypróbować, może pomóc a na pewno nie zaszkodzi.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #40392 przez Cassie86
Replied by Cassie86 on topic trądzik
na trądzik ja skuteczne kosmetyki stosuje z Soufre z biosiarka , w moim odczuciu są sensowne, oparte na naturalnych produktach. skóra sie wyregulowauje, znikaja pryszcze,,

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena