× Pielęgnacja urody

trądzik

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #36483 przez barba
trądzik was created by barba
Dziewczyny, czy któraś z Was się borykała z trądzikiem i się Go skutecznie pozbyła?? Coś poradzicie? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #36494 przez jasmin
Replied by jasmin on topic trądzik
Ja nie miałam z tym problemu ale słyszałam, że czasem wygląda to jak trądzik a może być np infekcja gronkowcem, który wlezie na twarz.
Wtedy to też wygląda jak trądzik i dobrze zrobić badania żeby się upewnić bo zwykłe leczenie nie daje rezultatu.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36708 przez barba
Replied by barba on topic trądzik
To jednak trądzik, niby nie bardzo poważny, na razie krem qcera do smarowania, zmiana diety, zobaczymy co będzie dalej.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36800 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic trądzik
Moja siostra, ma problem z trądzikiem od kiedy pamiętam:/ Bidulka nie może się przełamać i zamyka się w swoim towarzystwie ponieważ obawia się jak ludzie będę patrzeć na jej cerę ;( W końcu poradziłam jej, że przecież są teraz metody które potrafią raz na wsze usunąć trądzik. Słyszałam o laserze... czy ktoś z Was wie gdzie w Lublinie lub nawet w województwie lubelskim są takie gabinety klinik gdzie można usunąć trądzik?

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36811 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic trądzik
barba zmiana diety może nic nie dać, ale dla zdrowia ogólnie możesz próbować... trądzik potrafi skutecznie utrudnić życie i relacje z ludźmi... nie dziwi się Twojej siostrze madziu kalarepko... też miałam poważne problemy, żeby się przełamać i poznawać nowych ludzi:(( Możesz polecić siostrze leczenie laserowe tak jak pisałaś w Lublinie w Esteticenter :) Ja korzystałam z ich usług ponieważ, to doświadczony gabinet w zakresie zabiegów laserowych :D

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36813 przez jamaja
Replied by jamaja on topic trądzik
Nie wiem jak skuteczny jest laser, ale z pewnością nie usuwa problemu raz na zawsze, bo przyczyna leży głębiej niż w samej skórze.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #36851 przez Kosząłkowa
Replied by Kosząłkowa on topic trądzik
Ja miałam okropny trądzik na linni żuchwy - to od złej gospodarki hormonalnej. Po terapii trądzik się cofnął, ale zostały okropne blizny...... Wiem, że można je usunąć laserem, a kiedy oglądam zdjęcia (tu zdjęcia wzięłam ze strony clinicforyou.com/pl/ ) po takiej kuracji laserowej to nabieram więszej odwagi by na usuwanie tych blizn się zgłosić.

Przed zabiegeim:

i po zabiegu:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena