× Pielęgnacja urody

Cera naczynkowa?

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36035 przez jonca
Cera naczynkowa? was created by jonca
Zauważyłam na swoim nosie pojedyncze żyłki. Czy to oznacza, że mam cerę naczynkową i powinnam używać kremu na cerę naczynkową? :unsure: smarować nim całą twarz czy tylko nos?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36037 przez halina
Replied by halina on topic Cera naczynkowa?
A poza tym masz wrażliwą cerę? Takie rozszerzone źyłki mogą być objawem różnych chorób a nie tylko defektem kosmetycznym. Może więc lepiej zrobić jakieś badania profilaktyczne?

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36038 przez jonca
Replied by jonca on topic Cera naczynkowa?
Czy wrażliwa? Czy ja wiem, napewno jest sucha. No i zawsze wydawało mi się, że cera naczynkowa to problem raczej dojrzałych kobiet a nie w okolicach 30. :unsure: A jakie badania sugerujesz?

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36044 przez halina
Replied by halina on topic Cera naczynkowa?
Niekoniecznie dojrzałych, często pierwsze objawy pojawiaja się ok. 20. A co do badań sprawdź choćby ciśnienie. Ja na razie nie używałabym jakiegoś specjalnego kremu, tylko takiego do suchej cery.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #36075 przez jonca
Replied by jonca on topic Cera naczynkowa?
Ciśnienie mam prawidłowe. A co do tych żyłek to nie są mocno upierdliwe tylko chciałabym zatrzymać ich rozwój i stąd pytanie o właściwy krem.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42446 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic Cera naczynkowa?
Skóra naczynkowa to problem, który spotyka ostatnio coraz więcej kobiet. Sama mam właśnie taki typ skóry i stosuję masę kosmetyków, które w większości nie wiele dają. W moim przypadku skuteczny okazał się zabieg laserowy zamykający naczynka, już pierwsze użycie lasera rzeczywiście zmniejszyło ilość popękanych naczynek. Jestem już umówiona na kolejny zabieg. Wybrałam gabinet Moja Estetyka w Rzeszowie na ulicy Litewskiej 4/5 możecie dużo informacji o nich znaleźć w internecie. Z wyboru jestem bardzo zadowolona,

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena