× Pielęgnacja urody

Tabletki wpomagające opalanie

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35886 przez halina
Replied by halina on topic Tabletki wpomagające opalanie
Jeśli boisz się szokowania białą skórą to najlepiej na początek samoopalacz, podobno są już całkiem przyzwoite.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35891 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Tabletki wpomagające opalanie
Ale samoopalacz to tylko sztuczny kolor i nie przyspieszy opalania. Naprawdę lepiej wsuwać marchewkę.

• katarynka
  • katarynka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Le­piej wal­czyć za coś, niż żyć bez celu
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35910 przez katarynka
Replied by katarynka on topic Tabletki wpomagające opalanie
Do marchewki już się zdążyłam nabawić wstrętu :(
Nie mogę na nią patrzeć już :unsure:
Co do samoopalaczy - mam olejek samoopalający. Niby dobry, ale... jakby to opisać.. :D Upały + mega nasłonecznione mieszkanie w którym jest temperatura jak w saunie + olejek aplikowany nawet na świeżutko umyte ciało = mimo wszystko jednak zaciek :D Po prostu spływa ze mnie wszystko :D
Bratowa ostatnio wróciła z tygodniowego urlopu i wygląda jak mulatka :D tak opalona nie była jeszcze nigdy. Mówi, że od razu opalenizna jej szła w złoty odcień. Docisnęłam i przyznała się, że łyka tabletki na lepsze opalanie. Też kupiłam to samo co ma ona i mam nadzieje, że też będę w końcu opalona! :D Wrzucam fotkę, ale wybaczcie stan opakowania - noszę w torebce i zmiętoliłam niechcący :D

Pot­rze­ba dwóch lat, aby nau­czyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nau­czyć się milczeć
Załączniki:

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35916 przez rybka
Replied by rybka on topic Tabletki wpomagające opalanie
Ej, wciskasz kit katarynko. ;)

• katarynka
  • katarynka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35929 przez katarynka
Rybko, nie bardzo rozumiem dlaczego wciskam kit? Trochę przykro się czyta tego typu oceny mojej osoby, szczególnie, że z tego co kojarzę, do tej pory nie zamieniłyśmy ani słowa. Mam nadzieję, że nasze następne spotkania na forum zatrą ten mały zgrzyt, bo szukam tu przyjaznych dusz i chciałabym w przyjemnym tonie prowadzić forumowe pogawędki :)

A do pozostałych Forumowiczek: sprawdzałam pogodę 16dniową - mamy jeszcze sporo czasu, do końca miesiąca będzie słoneczko :)
Dzisiaj wmusiłam w siebie marchewkowego Kubusia, a co tam beta karotenu nigdy za dużo :D

Pot­rze­ba dwóch lat, aby nau­czyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nau­czyć się milczeć

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35951 przez rybka
Replied by rybka on topic Tabletki wpomagające opalanie
Nie chciałam cię urazić katarynko. Ale, jak na mój gust, to zbyt intensywnie reklamujesz te tabletki. Efekt podobny jak w marketingu szeptanym tabletek odchudzających. I to już nie przekonuje. ;)

• katarynka
  • katarynka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35953 przez katarynka
Rybko, chyba brakuje mi doświadczenia na forach i dlatego nie rozumiem przeczulenia w pewnych tematach, bo aż wstyd się przyznać, ale ten marketing szeptany o którym napisałaś musiałam.... wygooglować. Bo nie wiedziałam co masz na myśli :D Teraz trochę rozumiem pewną dozę nieufności, która się pojawiła. Przepraszam za zrobienie zamieszania, postaram się trochę podszkolić z zasad forumowego życia ;) Błędy początkujących, mam nadzieję, że wybaczalne :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena