× Pielęgnacja urody

W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32700 przez mila87
Witam, jestem ciekawa, gdzie kupujecie kosmetyki, w jakich drogeriach i dlaczego tam? Pochwalcie się też co ciekawego ostatnio kupiliście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32723 przez walusiadram
Replied by walusiadram on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?
Ja kupuję tam, gdzie mam blisko i gdzie wiem, że dostane te produkty, których używam. Najczęściej to Rossmann i Hebe, a ostatnio kupiłam patyczki higieniczne Tami MyCare, akurat patyczki szybko mi schodzą, bo używam ich do poprawek makijażu i oczyszczania.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32724 przez jasmin
Replied by jasmin on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?
Ja bardzo rzadko kupuję w drogeriach a jeśli już to zazwyczaj w Rossmanie.
Od kilku lat kupuję w Oriflame i jestem bardzo zadowolona.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32728 przez baszka
Replied by baszka on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?
Ja mam fajną drogerię na osiedlu, duży wybór, rozsądne ceny i właścicielka jest tak sympatyczna, że ściąga na moje zamówienie potrzebny produkt. :)

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32764 przez mila87
Replied by mila87 on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?

baszka napisał: Ja mam fajną drogerię na osiedlu, duży wybór, rozsądne ceny i właścicielka jest tak sympatyczna, że ściąga na moje zamówienie potrzebny produkt. :)

Fajnie, zazdroszczę, wtedy miło jest wpaść, tak po sąsiedzku na zakupy, najważniejsze jest jednak podejście do klienta, to dużo daje.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32765 przez mila87
Replied by mila87 on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?

walusiadram napisał: Ja kupuję tam, gdzie mam blisko i gdzie wiem, że dostane te produkty, których używam. Najczęściej to Rossmann i Hebe, a ostatnio kupiłam patyczki higieniczne Tami MyCare, akurat patyczki szybko mi schodzą, bo używam ich do poprawek makijażu i oczyszczania.

Tami MyCare to są te patyczki w takim ładnym, folkowym opakowaniu, jeżeli dobrze kojarzę? Widziałam gdzieś info o nich na wizażu czy rossnet, opakowanie jest naprawdę ładne. Hebe nie mam akurat koło siebie, ale będę w weekend w galerii, to zajrzę, może jeszcze będą.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32787 przez walusiadram
Replied by walusiadram on topic W jakich drogeriach kupujecie kosmetyki?

mila87 napisał:

walusiadram napisał: Ja kupuję tam, gdzie mam blisko i gdzie wiem, że dostane te produkty, których używam. Najczęściej to Rossmann i Hebe, a ostatnio kupiłam patyczki higieniczne Tami MyCare, akurat patyczki szybko mi schodzą, bo używam ich do poprawek makijażu i oczyszczania.

Tami MyCare to są te patyczki w takim ładnym, folkowym opakowaniu, jeżeli dobrze kojarzę? Widziałam gdzieś info o nich na wizażu czy rossnet, opakowanie jest naprawdę ładne. Hebe nie mam akurat koło siebie, ale będę w weekend w galerii, to zajrzę, może jeszcze będą.

Tak, dokładnie, to edycja limitowana Tami MyCare, więc nie wiem czy jeszcze w takim wydaniu są dostępne w każdej drogerii hebe.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena