× Pielęgnacja urody

Sposoby pielęgnacji włosów

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #32363 przez Sylw26
Sposoby pielęgnacji włosów was created by Sylw26
Wiele jest tematów na temat wypadających włosów itp. Ale warto też porozmawiać na temat ich pielęgnacji. Ja akurat mam długie włosy, więc jest to sprawa szczególnej wagi. Jakie macie sposoby na poprawienie wyglądu włosów? Nie mam na myśli tutaj typowych odżywek. Ja na przykład ostatnio zaufałam olejkom arganowym:) Ostatnio zaszalałam i kupiłam serum: agito.pl/silk-oil-of-morocco-serum-do-wlosow-i-skory-glowy-60-ml-4946-1046702.html. A może macie jakieś przepisy na domowe maseczki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #32382 przez nata
Replied by nata on topic Sposoby pielęgnacji włosów
Olejowanie w twoim przypadku chyba się sprawdzi. Możesz też sprawdzić te płukanki i odżywki .

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32388 przez petitka
Replied by petitka on topic Sposoby pielęgnacji włosów
Oliwa z żółtkiem, ewentualnie płukanki w naparze z siemienia.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32402 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Sposoby pielęgnacji włosów

petitka napisał: Oliwa z żółtkiem, ewentualnie płukanki w naparze z siemienia.

To sposoby naszych babć ale nadal bardzo skuteczne i lepsze niż te mieszanki chemiczne ze sklepów.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32758 przez jankam
Replied by jankam on topic Sposoby pielęgnacji włosów

To sposoby naszych babć ale nadal bardzo skuteczne i lepsze niż te mieszanki chemiczne ze sklepów.

Zgadzam się! Naturalne produkty, domowe sposoby i systematyczność - oto klucz do sukcesu. Ja jestem wielką fanką wszelkiej maści olejków, są po prostu genialne, sprawdzają się zarówno przy pielęgnacji ciała, włosów jak i twarzy. Dodaję je albo do gotowego kosmetyku, albo używam samodzielnie jako maseczki, odżywki, wcierki do włosów. W roli wcierki polecam olejek rycynowy - wystarczy kilka kropel, bo jest on dość ciężki. Natomiast jako maseczki i odżywki polecam olej arganowy o lżejszej konsystencji, cudownym zapachu i spektakularnych właściwościach. Ważne jest, aby był to olejek naturalny, bio - taki olejek ma bowiem wszystkie najcenniejsze składniki odżywcze i jet bogaty w kwasy tłuszczowe.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32759 przez petitka
Replied by petitka on topic Sposoby pielęgnacji włosów
Ja ostatnio kupiłam mydło na bazie oliwy i oleju arganowego i faktycznie dobre do rąk, nie potrzebny już krem. Więc myślę, że na włosach ten olejek też się sprawdzi.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #32953 przez becia
Replied by becia on topic Sposoby pielęgnacji włosów
U mnie olejek arganowy rzeczywiście się sprawdza, trochę to kosztuje ale nie trzeba nakładać jakoś dużo: cefarm24.pl/25913,eveline-argan-keratin-arganowy-olejek-do-wlosow-8w1-150-ml.html
Eveline ogólnie się sprawdza. Wcześniej stosowałam maski i wcale nietanie szampony, ale generalnie bez efektów. teraz rzeczywiście czuję po 2 tygodniach że mniej się łamią i na szczotce tyle nie ma co wcześniej :cheer:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena