× Pielęgnacja urody

Powiększanie piersi

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43382 przez siaomi
Replied by siaomi on topic Powiększanie piersi
Ja bym się chyba jednak trochę bała powiększać :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43390 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Powiększanie piersi
Słyszałyście pewnie o Szwedce, która zdecydowała się na zabieg powiększania piersi w Polsce? A też miał to być bezpieczny i rutynowy zabieg. ;)

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #44298 przez latalka
Replied by latalka on topic Powiększanie piersi
Ja się tak często zastanawiam dlaczego kobiety tyle myślą o tym czy piersi są małe czy duże, jędrne czy obwisłe, a nie zadają sobie trudu zeby pomyśleć o ich zdrowiu. Robicie badania profilaktyczne? Usg? Mammografię a może chociaż badanie palpacyjne?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44306 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Powiększanie piersi
No właśnie. Ja kiedyś wyczułam mały guzek w piersi, który na szczęście okazał się niegrożny. Ale od tego czasu regularnie wykonuję mammografię, bo nigdy nic nie wiadomo.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44442 przez Joanna
Replied by Joanna on topic Powiększanie piersi
Dla wielu kobiet jest marzeniem miec wiekszy biust a dla innych jest marzeniem zeby go ubylo. Ja uwazam, ze jesli kobieta potrzebuje do szczescia czegos co jest osiagalne, BEZPIECZNE I ZDROWE! to powinna to zrobic. Kochane panie musimy tez pamietac o tym, ze o piersi trzeba dbac i badac sie regularnie.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #46378 przez latalka
Replied by latalka on topic Powiększanie piersi
No właśnie, dla mnie nie do pomyślenia jest, że można nie badać się w domu co miesiąc, teraz badam się brasterem i jest dużo łatwiej ale palpacyjnie też umiem.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #46380 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Powiększanie piersi
Jakie to szczęście, że jestem już w wieku, gdy wielkość piersi nie ma dla mnie znaczenia :D
Mam małe piersi i jestem z nich coraz bardziej zadowolona, są "wygodne", nie muszę nosić w domu stanika i nie mają tendencji do obwisania :D . Bardziej rozumiem kobiety pomniejszające zbyt duże piersi niż te powiększające biust.
W życiu naprawdę nie ma znaczenia wielkość biustu. Nawet z małym można być atrakcyjną, kobiecą babeczką :) .

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena