× Pielęgnacja urody

Powiększanie piersi

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46433 przez Susanah
Replied by Susanah on topic Powiększanie piersi
A nie sądzicie, że kobiety decydujące się na takie operacje mają niską samoocenę i przez imponujący biust chcą ją sobie poprawić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46475 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic Powiększanie piersi
Susanah, po części się zgadzam. Czasami kobiety mają kompleksy tak silne, że mają wręcz obsesję na ich punkcie. Dużo się tego widzi teraz w tv. Panie wyglądają zupełnie w porządku. Owszem, mają niewielki biust, ale to dominuje ich życie. Ja bym się nigdy nie zdecydowała. To poważna operacja, możliwe komplikacje... Są ważniejsze rzeczy w życiu, nie ma co ryzykować.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46480 przez Sonia
Replied by Sonia on topic Powiększanie piersi
Dokładnie, to poważna operacja i zdarzają się nawet śmiertelne powikłania. Czy warto tak ryzykować z błahego, a często wręcz wydumanego powodu?

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #46911 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic Powiększanie piersi
Ja na implanty w zyciu bym sie nie zdecydowala... badz co badz to cialo obce... duzo lepszym rozwiazaniem jest lipotransfer polega to na tym ze pobiera sie tkanke tluszczowa z jednego miesjca i wprowadza w inne np z ud do piersi.. takimi zabiegami zajmuja sie w klinice Miracki w Warszawie. Robia profesjonalnie i z super efektami. Polecam

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #47143 przez latalka
Replied by latalka on topic Powiększanie piersi
Kochana, wielkość piersi ogólnie uważam, że nie ma znaczenia pomijając nawet kwestię wieku. Jak kobieta jest pewna siebie to i faceci odbierają ją jako atrakcyjną. A badasz te swoje miniaturki? Nawet małe piersi mogą zachorować, a rak piersi nie śpi niestety.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #47157 przez jagna
Replied by jagna on topic Powiększanie piersi
Dokładnie tak, latalko. Trzeba mieć bardzo niską samoocenę, by myśleć o takiej operacji.

Jagna

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #48524 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic Powiększanie piersi
Chyba trochę przesadzacie z tą niską samooceną. Każda kobieta ma jakiś kompleks, mniejszy lub większy. Niektóre z nich można zatuszować makijażem, ubiorem albo operacją. Jeśli powiększenie biustu ma sprawić, że poczuję się lepiej to czemu nie? Ja akurat operację mam za sobą. Bardziej martwiłam się o swoje zdrowie i ewentualne powikłania, ale lekarz doradził mi implanty mentor i to była dobra decyzja. Czasem kobiety mają naprawdę małe piersi, nieproporcjonalne do ciała i jesli mają opcję, by je powiększyć dla własnego lepszego samooczucia to jestem jak najbardziej za :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena