× Pielęgnacja urody

Powiększanie piersi

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31900 przez NataliaCyber
Powiększanie piersi was created by NataliaCyber
W dziale możemy pisać także o nienaturalnym poprawianiu urody:) Niestety z natury mam malutkie piersi, jak tyję to najpierw w biodrach, nogach, ewentualnie w brzuchu. Natrafiłam na metodę "lipofillingu" tj. wypełnianie piersi (można też wypełnić twarz, co kto chce) swoją własną tkanką tłuszczową. Co wy na to? Jest to nasza własna tkanka, więc cały zabieg powinien pójść bez problemu i później też można spodziewać się, że wszystko będzie dobrze (a nie tak jak nieraz było z silikonami). Fajnie by było posłuchać waszych opinii, w tym Pań, które coś takiego wykonały:}}

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31906 przez jagna
Replied by jagna on topic Powiększanie piersi
Czyli wyssać tłuszczyk z bioder i wstrzyknąć do piersi? Nie ryzykowałabym. To może brzmieć niewinnie, bo niby własne tkanki ale jednak interwencja.

Jagna

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31917 przez NataliaCyber
Replied by NataliaCyber on topic Powiększanie piersi
Myślisz jagna? A co konkretnie budzi twoją wątpliwość? Bo ja właśnie odebrałam to jako coś bezpieczniejszego niż powiększanie jakimiś implantami..

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31918 przez jagna
Replied by jagna on topic Powiększanie piersi
Pewnie bezpieczniejsze od implantów ale jednak ingerencja. Czytałam gdzieś na ten temat ale prawdę mówiąc po łebkach, bo specjalnie to mnie nie interesuje. Zdaje się, że ten tłuszcz odkłada się niejednolicie, jakieś grudki itp, a poza tym nie jest to trwały zabieg. Może lepiej skoncentrować się na ćwiczeniach redukujących tłuszcz tam gdzie go nie chcesz?

Jagna

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31933 przez NataliaCyber
Replied by NataliaCyber on topic Powiększanie piersi
Mnie bardziej chodzi o powiększenie piersi, przy okazji można by się trochę pozbyć z brzucha i ud:) Jeśli chodzi o brzuch i uda to staram się ćwiczyć i spalać tkankę tłuszczową. No i są teraz różne nowoczesne metody, więc mam nadzieję, że nic takiego o czym piszesz się nie dzieje. Fajnie by było posłuchać opinii osób, które taki zabieg mają za sobą...

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41983 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic Powiększanie piersi
ja nadal nie rozumiem kobiet, ktore obawiają sie operacji plastycznych... przeciez nie zyjemy w sredniowieczu, medycyna idzie z duchem czasu, chirurgia plastyczna takze :) sama wcale sie nie wstydze, że zoperowalam sobie piersi w Medicover. mowie o tym otwarcie, gdy ktos mnie pyta ;) biust mam teraz okazalszy i wyglada super- i ja rowniez sie tak czuje :) wczesniej chowalam sie w workowatych ubraniach, zeby nikt nie zauwazyl, ze jestem plaska. teraz szaleje z wydekoltowanymi bluzkami ;)

• Szpital Pulsmed
  • Szpital Pulsmed Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Właściciel szpitala
Więcej
6 lata 1 tydzień temu #42916 przez Szpital Pulsmed
Replied by Szpital Pulsmed on topic Powiększanie piersi
Polecam lipofiling, czyli powiększanie piersi własnym tłuszczem. W celu uzyskania lepszego efektu, wykorzystać można tzw. metodę CAL (Cell Assisted Lipotransfer). Polega ona na wzbogaceniu, podawanego do piersi tłuszczu, o komórki macierzyste ADSC, które wyodrębniono z tkanki tłuszczowej Pacjentki.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena