× Pielęgnacja urody

medycyna estetyczna w stargardzie

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44502 przez nata
Replied by nata on topic medycyna estetyczna
A słyszałyście o niedawnym przypadku, gdy babka poddała się zabiegowi odsysania tłuszczu w talii, bo chciała lepiej wyglądać na swoim ślubie. No i niby bezpieczny zabieg okazał się śmiertelny. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44524 przez kangaas
Replied by kangaas on topic medycyna estetyczna
I to niestety nie pierwszy taki przypadek. Ludzie płacą wielką kasę, by poprawic swój wygląd a czeka ich śmierć.:(

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44557 przez nina955
Replied by nina955 on topic medycyna estetyczna
Nie robiłam nigdy zabiegów medycyny estetycznej, ale mam w planach powiększyć usta.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44601 przez renia77
Replied by renia77 on topic medycyna estetyczna

nata napisał: A słyszałyście o niedawnym przypadku, gdy babka poddała się zabiegowi odsysania tłuszczu w talii, bo chciała lepiej wyglądać na swoim ślubie. No i niby bezpieczny zabieg okazał się śmiertelny. :(

Nie słyszałam o tym przypadku. A dlaczego zabieg okazał się śmiertelny?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #44606 przez jjusti18
Replied by jjusti18 on topic medycyna estetyczna
Hejka a ja polecam kosmetologię estetyczną. Ostatnio korzystałam z zabiegu w Gabinecie Kosmetycznym Twoje Zacisze w Poznaniu i jestem na prawdę zadowolona. Z łatwością usunęli mi nadmiar tłuszczu w okolicy bioder i brzucha, teraz moja sylwetka wygląda nienagannie. Jeżeli chcecie mieć gwarancję dobrej obsługi i pewnego zabiegu, polecam powyższy gabinet. Pracują tam sami specjaliści, którzy dokładnie wykonują swoją pracę i bezpiecznie. Jeżeli, ktoś jest zainteresowany zostawiam link.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #44827 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic medycyna estetyczna
A ja bylam na zabiegu wypelniania zmarszczek w gabinecie Dermedika w Krakowie. Też efekty są świetne, bo zmarszczki pięknie się wygładziły, są duzo płytsze. Skora wygląda na zdrowszą i młodszą.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #48126 przez omega
Replied by omega on topic medycyna estetyczna
Teraz zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne i nikogo nie dziwią. Ja również poddałam się działaniu lasera w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej i nie żałuję. Efekty są naprawdę dobre, zmarszczki się zmniejszył i cera wygląda młodziej.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena