× Pielęgnacja urody

medycyna estetyczna w stargardzie

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31365 przez barba
medycyna estetyczna was created by barba
Co o niej sądzicie? Robiliście tego typu zabiegi albo macie w planach w przyszłości?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #31954 przez Sajka
Replied by Sajka on topic medycyna estetyczna
Ja w granicach rozsądku nie mam nic przeciwko. Zresztą jak widać nie tylko ja, bo Klinik medycyny estetycznej jest chyba więcej niż gabinetów kosmetycznych. Przynajmniej w mojej okolicy.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #31961 przez nata
Replied by nata on topic medycyna estetyczna
Ja też nie mam nic przeciw, ale sama nie przymierzam się do takich zabiegów. Po prostu nie czuję takiej potrzeby, ale jeśli komuś to potrzebne do szczęścia to dlaczego nie?

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #31977 przez muriel
Replied by muriel on topic medycyna estetyczna
A robiła któraś z was taki zabieg? Jakie efekty? Moja koleżanka w pracy zdecydowała się kiedyś na usuwanie zmarszczek. To był dosyć poważny zabieg, bo nawet nie było jej w pracy przez 3 dni. I co? Nikt nie zauważył nawet, że lepiej wygląda. ;)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32543 przez pasikonik
Replied by pasikonik on topic medycyna estetyczna

muriel napisał: A robiła któraś z was taki zabieg? Jakie efekty? Moja koleżanka w pracy zdecydowała się kiedyś na usuwanie zmarszczek. To był dosyć poważny zabieg, bo nawet nie było jej w pracy przez 3 dni. I co? Nikt nie zauważył nawet, że lepiej wygląda. ;)

Ja się zastanawiam nad takim zabiegiem tj. mezoterapią(nie wiem na 100% czy koleżanka tez ten robiła) Patrzyłam na rożnych stronach centrum laseroterapii i tam efekt był bardzo mocny. Można wiedzieć gdzie ta koleżanka robiła zabieg?

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #34160 przez kasiakacha
Replied by kasiakacha on topic medycyna estetyczna
A ja polecam zabieg terapii osoczem bogatopłytkowym. Nie wiem jak w innych gabinetach ale tam gdzie ja chodzę tj do klinikiziemlewski.pl zabieg miałam robiony jakieś 3 miesiące temu i dopiero teraz widać spore efekty. Warto było tyle czekać, naprawdę. Jestem przed 40 no i chciałam coś już zmienić (a może bardziej naprawić?) no i się udało :-)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #34334 przez NataliaCyber
Replied by NataliaCyber on topic medycyna estetyczna
moja znajoma zastanawiała się nad powiększeniem piersi własnym tłuszczem. któraś z Was to robiła? słyszałam, że klinika Elite w Warszawie specjalizuje się w takich zabiegach.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena