× Pielęgnacja urody

Solarium

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31295 przez jagoda
Solarium was created by jagoda
Korzystacie z solarium? Właśnie usłyszałam, że nawet jednokrotne naświetlenie, zwłaszcza w młodym wieku wielokrotnie zwiększa ryzyko czerniaka. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31297 przez nata
Replied by nata on topic Solarium
Coś czuję, że opalałaś się i teraz masz pietra. B) Ja nigdy nie korzystałam z solarium ale na słoneczku często zbyt mocno się przypiekałam, a to chyba to samo co w solarium.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31302 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Solarium
Teraz już nie korzystam z solarium, ale w młodości opalało się, oj opalało co roku przed sezonem. ;)

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31305 przez telinka
Replied by telinka on topic Solarium
Ja nigdy nie korzystałam z solarium, choć kumpela namawiała mnie. Ona korzysta regularnie i aż nieładnie wygląda z taką czarną cerą. :( Ja przed pierwszym wyjściem na plażę wolę jednak samoopalacz zamiast solarium.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31318 przez kasiula
Replied by kasiula on topic Solarium
A chemia z samoopalacza + słońce to chyba też nie najlepsza kombinacja. :unsure: Ja wiosną przygotowuję skórę na słońce dawkując je stopniowo na własnym balkonie. Na początek wykorzystuję łagodne popołudniowe promienie i skóra stopniowo opala się i przystosowuje do silniejszych dawek słońca na plaży czy basenie.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31320 przez lenka
Replied by lenka on topic Solarium
Nie każdy ma balkon i to osłonięty. Ja z kolei lubię wiosną wyjeżdżać do dziadków na wieś i tam łapię pierwsze promienie słońca.

Więcej
8 lata 3 tygodni temu #31381 przez jankam
Replied by jankam on topic Solarium
A ja się nie przejmuję jasną karnacją. Nie korzystałam ani z solarium, ani z samoopalaczy. Ta presja bycia opalonym w wakacje kompletnie mnie nie bierze. Jak komuś przeszkadzają moje białe nogi to trudno, ja nie odwracam się z odrazą na widok tych nienaturalnie brązowych

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena