× Pielęgnacja urody

depilacja: laserowa czy woskiem?

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31501 przez jankam
Replied by jankam on topic depilacja: laserowa czy woskiem?
Ja robię wosk u kosmetyczki, zawsze przed wakacjami i praktycznie na całe mam spokój.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 tygodni temu #41954 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic depilacja: laserowa czy woskiem?
o matko, to jakie ty masz wlosy, ze przez cale wakacje nie musisz chodzic na depilacje?? ja najpierw chodzilam na wosk. moze i konczylo sie to gladka skorą, ale po 2 tygodniach wloski juz odrastaly, ale nadal byly zbyt krotkie by ponownie je usunac woskiem. wiec musialam zapuszczac- najgorsza czesc :lol: potem na jesien uznalam, ze pojde na laser ( robilam w Coco-time) i w koncu mialam spokoj w wakacje- bez golenia, maszynek, pianek i innych cudow. seria zabiegow wychodzi w dosc przystepnej cenie :)

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #41995 przez barba
Replied by barba on topic depilacja: laserowa czy woskiem?
Po laserze na pewno spokój najdłuższy jest, sama chyba jeszcze trochę poczekam i startuję znów serie moim depilatorem, moja koleżanka sobie też kupiła taki sam depilator jak ja mam, też babyliss, ale kupiła na spółkę ze swoją siostrą, w sumie to nie jest zła opcja, ilość błysków jaka tam jest zaplanowana to ma wystarczyć na 30 lat chyba :D

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #42689 przez magneta
Replied by magneta on topic depilacja: laserowa czy woskiem?
Wiele zależy od potrzeb. Sama wykonywałam depilację woskiem i zwykłym depilatorem. Efekt zadowalający. Teraz zastanawiam się nad usuwaniem włosów światłem przy pomocy takiego sprzętu philips.pl/c-e/usuwanie-wlosow/ipl.html. Wprawdzie nie jest tanio ale chyba warto. Któraś z Was się spotkała z tą opcją?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena