× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #49901 przez Inka
Replied by Inka on topic Zabiegi odmładzające

JulaSon napisał: W końcu starzenie to natura i można pięknie się starzeć.

Można pięknie się starzeć ale nie zawsze tak to wychodzi. Mam sąsiadkę w nieokreślonym wieku, która od lat namiętnie się opala i cała jest już wysuszona i pomarszczona. Nie wygląda to pięknie ale ona mówi tak jak ty. ;)

Ciesz się życiem, póki możesz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #50250 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic Zabiegi odmładzające
Ja tam właśnie nie rozumie ludzi, którzy ciągle powtarzają, że takie zabiegi są bez sensu, że to ingerencja w organizm i tak dalej. Dla mnie sprawa prosta, jeśli nie chcesz to nie korzystasz i tyle. :) Ja tam dla przykładu chodzę sobie co jakiś czas do Mojej Estetyki z Rzeszowa na jakiś zabieg, ostatnio chociażby blotox :D Powiem Wam, że z efektów jestem mega zadowolona. Co do gabinetu, to jest to ten z Litewskiej 4/5

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #52257 przez krysia96
Replied by krysia96 on topic Zabiegi odmładzające
A macie skuteczny patent na kurze łapki? Nie stać mnie na zabiegi, a ukrywanie ich pod warstwą podkładu już mnie męczy… Podobno są jakieś płatki Mezopure, nowość na rynku, dzięki którym można śpiąc pozbyć się problemu?

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #52261 przez paulina
Replied by paulina on topic Zabiegi odmładzające
Zadajesz pytanie i sama sobie odpowiadasz? To chyba wbrew regulaminowi.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #52262 przez Kinga M.
Replied by Kinga M. on topic Zabiegi odmładzające
Ja równiez jestem takiego zamego zdania co Ty :) Mimo że wcześniej nie byłam,a le moja mama poszła na zabieg po którym wygląda świetnie :)Nie każdy czuje się dobrze ze swoim starzeniem się . Moja mama strasznie to przeżywała ostatnio i sama znalazła klinikę w której zrobili jej zabiec [...] jest to zabieg bez ingerencji chirurga plastycznego. Musze przyznac zę zabieg wykonywał dr [... ] w Warszawie i nie spodziewałam się aż tak pozytywnych efektów Najważniesze że mama jest zadowolona A powiem tylko że ma ona 58 lat

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #52263 przez Kinga M.
Replied by Kinga M. on topic Zabiegi odmładzające
To prawda że są drogie, ale często nie każdy czuje się dobrze ze swoim starzeniem się . Moja mama strasznie to przeżywała ostatnio i sama znalazła klinikę w której zrobili jej zabiec [...] jest to zabieg bez ingerencji chirurga plastycznego. Musze przyznac zę zabieg wykonywał dr [...] w Warszawie i nie spodziewałam się aż tak pozytywnych efektów Najważniejsze że mama jest zadowolona A powiem tylko że ma ona 58 lat

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #52276 przez eleonor23
Replied by eleonor23 on topic Zabiegi odmładzające
To płatki MezoPure – koszt terapii zdecydowanie niższy niż profesjonalnych zabiegów. Płatki przyklejasz na noc i tyle. Nie boli, nie piecze a efekt wow będzie. Może nie po pierwszej nocy (choć ja widziałam poprawę), ale terapia 2 tygodniowa zadowoli Cię na bank

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena