× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #37081 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic Zabiegi odmładzające
taki voucher do SPA jest fajny. Mi koleżanki zafundowały na urodziny manicure i pedicure w salonie kosmetycznym. Zawsze robiłam sama w domu pazurki ale w końcu będę mogła zrobić porządny manicure w salonie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 tygodni temu #37084 przez Logos
Replied by Logos on topic Zabiegi odmładzające
Zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale póki co jeszcze postaram się walczyć mniej inwazyjnymi, domowymi metodami. Jest z czym walczyć, bo menopauza robi z moją skórą co chce, zaczęłam się dość szybko starzeć. Od niedawna stosuję serum z vichy (seria neovadiol, dla kobiet w wieku menopauzalnym) i wydaje mi się, że na razie to wystarczy. Skóra już odżyła, nabrała blasku, nie jest tak szara jak wcześniej, ale więcej będę mogła powiedzieć po około miesiącu Serum stosuję w parze z kremem z tej serii. I dla mnie to póki co jedyny zabieg odmładzający, domowy :)

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu - 5 lata 7 miesiąc temu #44916 przez elabarbara
Replied by elabarbara on topic Zabiegi odmładzające
A korzystacie z zabiegów zamykanie naczynek? Zabieg jest szczególnie polecany osobom, które borykają się z takimi problemami, jak trądzik różowaty czy charakterystyczne, drobne siateczki popękanych naczyń krwionośnych. Ja byłam na takim zabiegu w salonie kosmetycznym Twoje Zdrowie. Każdy, kto boryka się z trwałymi zaczerwieniami czy rumieniami występującymi na skórze, także może skorzystać z zabiegu zamykania naczynek.

• Szpital Pulsmed
  • Szpital Pulsmed Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Właściciel szpitala
Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #44950 przez Szpital Pulsmed
Replied by Szpital Pulsmed on topic Zabiegi odmładzające
Polecam, przeprowadzaną przez nasz szpital, terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa wyglądu skóry i włosów.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #46848 przez MagdaLenka
Replied by MagdaLenka on topic Zabiegi odmładzające
Likwidację rozstępów oraz zmarszczek w Łodzi. Jest tu miły personel oraz dobra jakość obsługi. Mydło dla dzieci oraz zimną wodę jako receptę domową.

Więcej
5 lata 4 tygodni temu - 5 lata 4 tygodni temu #46908 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic Zabiegi odmładzające
Ja sama byolam na takim zabiegu a teraz dalam mamie w prezencie bon na ten sam zabieg odmladzajacy. Tu macie opis klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ wybralam klinike Miracki w Warszawie bo ma bardzo dobre opinie i duze doswiadczenie. Po zabiegu jestem bardzo zadowolona, obsluga faktycznie na najwyzszym poziomie, mila atmosfera i oczywiscie efekty powyzej oczekiwan

Więcej
5 lata 3 tygodni temu - 5 lata 3 tygodni temu #46940 przez MagdaLenka
Replied by MagdaLenka on topic Zabiegi odmładzające
Ja akurat tylko byłam na peeling warszawa i obsługa na najwyższym poziomie i oczywiście efekty od razu widać.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena