× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #34106 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Zabiegi odmładzające
Fajnie jest zatrzymać na trochę upływający czas ale bez przesady bo później można wyglądać jak ... "z tyłu Liceum a z przodu Muzeum" ... a chyba żadna z nas nie chciałaby być tak określona.
Dlatego nie jestem za nadmiernym odmładzaniem się bo na dłuższą metę i tak się to nie ukryje.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #34119 przez paulina
Replied by paulina on topic Zabiegi odmładzające
Wielu młodym dziewczynom coś odbija i zaliczają wszystkie kliniki piękności. Ale najczęściej z tego wyrasta się, jak z trądziku młodzieńczego, więc spoko.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #34128 przez bogna
Replied by bogna on topic Zabiegi odmładzające
Oj nie zawsze się wyrasta, często to wchodzi w krew, bo jakiś czas po "cudownym" zabiegu wygląda się tragicznie i trzeba robić nowy, bardziej zaawansowany i po latach wychodzi twarz jak maska. Znam kilka takich twarzy i właściwie to im współczuję.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #34422 przez kasiakacha
Replied by kasiakacha on topic Zabiegi odmładzające
Nie uważam że przesadzam... jeśli widzę że coś mi się nie podoba to staram sie to "naprawić" ale też bez przesady... Na szczęście jeszcze sie nie sypię :)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #34440 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic Zabiegi odmładzające
Trudno sypać się w wieku 27 lat, nawet jeśli w ogóle nie dba się o siebie. ;)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #34507 przez sylwia4012
Replied by sylwia4012 on topic Zabiegi odmładzające
Moim ulubionym zabiegiem odmładzającym jest masaż najlepiej tajski masaż.To świetny sposób na relaks i nie tylko. Dzięki elementom rozciągania i jogi poprawia się ukrwienie naszego ciała, dzięki czemu jesteśmy po prostu zdrowsi. Po takim masażu czuje się bardzo odświeżona i zrelaksowana.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #35021 przez katerose
Replied by katerose on topic Zabiegi odmładzające
Ja dostałam z okazji urodzin voucher do SPA, w jego skład m.in. wchodzi zabieg na twarz, do wyboru mam mikrodermabrazję i mezoterapię bezigłową. Czy ktoś mi może doradzić który zabieg jest lepszy? Zależy mi na intensywnym oczyszczeniu skóry, nie wiem na co się zdecydować. Na co dzień wykonuję drobne zabiegi na twarz w domu. Zawsze staram się aby to były profesjonalne kosmetyki do twarzy, przeznaczone do typu mojej cery. Na tę chwilę najlepiej działają na mnie kosmetyki z Farmony, oraz metody naturalne, przygotowywane w domu. Można dobrać składniki odpowiednio do oczekiwań.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena