× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #26543 przez volare
Replied by volare on topic Zabiegi odmładzające
Zawsze z podziwem patrzę jak niektóre panie ładnie się starzeją, są pogodne, uśmiechnięte i ich rysy twarzy sa łagodne pomimo wieku.
Dla odmiany inne są wiecznie skrzywione i niezadowolone z wszystkiego a to odbija się na rysach twarzy, jest wrażenie jakby były starsze o conajmniej kilka lat.
Więc drogie Panie... uśmiechajmy się często a nie będziemy potrzebować cudownych kremów i zabiegów odmładzających :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #26548 przez Inka
Replied by Inka on topic Zabiegi odmładzające
Tylko, że ze skłonnością do pogody ducha chyba trzeba się urodzić. Znam rodziny, gdzie z pokolenia na pokolenie przekazywany jest optymizm i pogoda ducha i nawet do katastrof ci ludzie podchodzą z dystansem. Wydaje mi się, że to jest zapisane w genach.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27142 przez Lidwina
Replied by Lidwina on topic Zabiegi odmładzające
No a nasze życie i jego tempo nie skłania do pogody ducha. W każdym razie ja mam jej coraz mniej. Poza tym autorka tego wątku skłoniła mnie do pewnej refleksji nad nad starzeniem się, która dręczy mnie od jakiegoś czasu. Kremami to my się możemy smarować jak nasza skóra jest jeszcze młoda. Z czasem, czego Wam chyba nie trzeba mówić, nie daje już rady i wiotczeje. Kram niestety nie pokonuje bariery naskórkowej i nie ma szans działać w skórze właściwej. Może dlatego zaczęła rozwijać się medycyna estetyczna. Jadnak jak widziałam moją koleżankę młodą lekarkę zafascynowaną zastrzykami z kwasu hialuronowego i botoksem, to mocno się wzdrygałam. Minęło kilka lat i niedawno byłam w klinice Esteticmed w Bydgoszczy w sprawie leczenia blizn po oparzeniach i nasłuchałam się o nowych sposobach na zmarszczki, na cellulit, na likwidowanie tkanki tłuszczowej i rozstępów, które są nieinwazyjne, bo np. dział się przez kawitację, podczerwień, ultradźwięki czy laser... to zaczynam o tym myśleć intensywnie coraz częściej. Zresztą same na to rzućcie okiem: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/ulthera Czy to tylko mnie tak rusza?

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27143 przez volare
Bardzo fajne te zabiegi ale ceny jak dla mnie dość porażające ;)
Niestety, ja nadal będe wklepywać te moje kremy jak długo się da no a jak już nie będą działać...hmmm.
Cóż, pozostanie godnie i ładnie się starzeć, z uśmiechem na twarzy bo nic gorszego jak wiecznie skwaszona i niezadowolona z wszystkiego starsza pani :S

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27153 przez Lidwina
No tak, kremy tańsze. Nie patrzyłam na ceny zabiegów tylko na efekty i fakt, że coś takiego w ogóle jest możliwe. To chyba budujące. Ciesze się, że jest ktoś, kto mnie rozumie.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27157 przez volare
Osobiście gdybym miała na tyle funduszy to poddałabym się takim zabiegom ale w tym wypadku muszę zostać przy moich kremikach :cheer:
Jeśli cię na to stać to czemu nie? Jestem jak najbardziej ZA choć nie wiem jak długo jest ten efekt odmładzający , czy warto dać tyle pieniędzy?
Może inne panie też skorzystają z takiej okazji?

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #27170 przez Lidwina
No tak, po takich zabiegach skóra zaczyna funkcjonować tak jakby miała 5 czy 10 lat mniej, ale czas w miejscu nie stanie. Pewnie ileś razy będzie można powtarzać takie zabiegi podtrzymująco, jednak po 90-tce nie chciałabym być podrywana przez nastolatków na ulicy. He he :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena