× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27230 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic Zabiegi odmładzające
Słyszałam, że małolaty to tacy heiterzy ale widzę, że i całkiem dojrzali ten brzydki nawykyk też mają. Chyba coś z ich psychiką jest nie tak, że muszą w ten sposób się wyżywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27232 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Zabiegi odmładzające
Wiesz Katarzyno, a ja nigdy nie uwierze, ze przypadek kilku panow odbiegajacych od "norm zmarszczkowych" mozna przykleic do calej populacji meskiej...
No fajnie sobie dyskutujemy z kolezanka na odleglosc,poprzez drugie osoby :woohoo:
Ale tez kolezanka coraz bardziej zmienia poglady, wczesniej mialy panie dbac za wszelka cene o siebie ,a dzisiaj juz tylko troszeczke? Hahaha.
Dla mnie, nie ma to jak natura, ona nas upieksza i na leciwe latka, tego jestem pewniem.
Nigdy bym nie wymienil naturalnej kobiety,na taka babcie z ponaciagana skora, czy biustem napompowanym. Barbi to moge wnusi kupic w sklepie,ale coz bzik kompletny u wielu kobiet :laugh:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27300 przez Lidwina
Replied by Lidwina on topic Zabiegi odmładzające
To, chyba Ty Tadeusz jesteś wyjątkowy. Powiedz mi dlaczego tylu facetów ogląda się właśnie za tymi młodymi i wyjątkowymi a nie za tymi starszymi, nawet uśmiechniętymi. No i dlaczego zdarza się, że facet zostawia żonę i dziecko dla młodszej o 20 lat?

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27304 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Zabiegi odmładzające
Nie chciałam wchodzić w tę dyskusję ale obserwowałam i jestem również za tym żeby kobiety częściej myślały o sobie a nie tylko poświęcały się rodzinie, pracy a poźniej niejeden Pan Mąż znajdzie sobie ładną i zadbaną... i koniec związku.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27306 przez Tadeusz
Jadac do pracy slyszalem tyle powiadomien z komorki ale juz jestem.
No fajnie byc troche takim wyjatkowym :) Moze dlatego ,ze nie jak wiekszosc panoiw patrze na urode kobiet,ale w ich serce. Nic na to nie poradze, ze 90% mezczyzn jest inna.
Jasmin zdanie znam od dawna i tylko czekalem na wypowiedz :laugh: Bo jak moja zonka baaardzo dbaja o siebie, jasne ze kazda kobieta powinna zadbac o siebie w miare swoich upodoban, finansow itd.
Ale powroce do tego, ze chodzilo o te zmarszczki, ktore sie pojawiaja w biegiem lat.
Jakzesz one moga przeszkadzac panom?? odchodza do mlodszych, uff dla mnie to zwyrodnienie, ale i prawda codzienna.
jasmi to sie napracowalas dzisiaj pewnie. Fajnie ,ze napisalas. :)
Znikam na rudke.

(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27308 przez Tadeusz
Teraz ja wrocilem to Wy juz pewnie w lozkach.
Przypomnialo mi sie maszerujac, co mowil zawsze moj kolega Marek, taki serdeczny przyjaciel jak sie mialo niewiele ponad 20-cia.
Tadziu ty mozesz miec kazdy dziewczyne jaka zechcesz,a bierzesz sobie tylko same potworki??
Ja mysle, ze to zdanie moze Wam duzo wyjasnic. Jasmin od lat mi nie moze uwierzyc, ze ladne i mlode nie podobaja mi sie wiecej...
Moze cos ze mna nie tak, jakies zboczenie :laugh: ?
Ale tak bylo prawie zawsze jak bylem jeszcze piekny i mlody,a urody meskiej nie brakowalo :P
To chodzilem prawie tylko z mniej ciekawymi dziewczynami, moze nie dlatego ,ze byly mile, ale niechciane przez innych panow, byly po prostu takie wdzieczniejsze, te radosc i szczescie mozna bylo z oczu wyczytac. Ah, wystarczy. Dobrej nocy ! :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #27313 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Zabiegi odmładzające
@Tadeusz :Tadziu ty mozesz miec kazdy dziewczyne jaka zechcesz,a bierzesz sobie tylko same potworki??

Może te ładniejsze za bardzo się ceniły a te jak mówisz "potworki" były ciut....łatwiejsze bo nie miały dużego powodzenia?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena