× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #27174 przez halina
Replied by halina on topic Zabiegi odmładzające
Nie dajmy się zwariować. Nie dość, że takie zabiegi są bardzo drogie to ich efekt jest na krótki czas i ciągle trzeba je odnawiać aż dochodzi do tego, że twarz jest jak maska i to za wielkie pieniądze. :( Czy warto? Może dla kogoś, kto swoją wartość ocenia po wyglądzie. Ja tam wolę zmarszczki ale naturalną, żywą twarz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27176 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Zabiegi odmładzające
Halina u ust mi to zdjelas, zawsze to mojej powtarzam, ze natura to najwieksze piekno,a ona dalej swoje :)
A co dalej z kolejnymi foteczkami? Tak sie juz fajnie zapowiadalo, ale i Ty nie bylas "przeciwko", jak to bedzie? Na razie niezdecydowana ?
Najbardziej jak pamietam "zaa" byla Blondynka i Maja.
Chyba tylko na krotko podobal sie pomysl? ;)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27179 przez volare
Replied by volare on topic Zabiegi odmładzające

Tadeusz napisał: Halina u ust mi to zdjelas, zawsze to mojej powtarzam, ze natura to najwieksze piekno,a ona dalej swoje :)

Przyznaj się lepiej, że boisz się, że twoja żonka będzie za ładna i któregoś dnia wystawi ci walizki za drzwi.
Dlatego jesteś przeciwko temu żeby kobieta była zadbana.
Najlepiej żeby wyglądała jak babunia a wtedy ty bezkarnie uganiałbyś się za kobietami bo na nią już nikt nawet nie chciałby spojrzeć.
Skąd ja to znam ;)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27184 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Zabiegi odmładzające
Halina, a co Ty na to?
Bo to Wasze tematy, ale chyba zadbana mozna byc i ze zmarszczami? :laugh:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27185 przez volare
Znam już takiego cwaniaczka, który swojej żonie wmówił, że nic jej nie trzeba bo i tak jest piękna.
Nie trzeba jej żadnego nowego ciuszka bo po co?
Nie trzeba jej iść do fryzjera bo po co?
Nie trzeba jej żadnego kosmetyku bo i tak jest najpiękniejsza.
W końcu gdy ona przejęła jego tok myślenia to on znalazł sobie zadbaną kochankę i ma z nią syna a był tak bezczelny, że gdy kochanka trafiła do szpitala to on to dziecko podrzucił swojej żonie żeby się nim opiekowała.
No i opiekowała się najlepiej jak mogła, to jest sposób żeby wychować sobie niewolnicę ;)
Żyją nadal ze sobą, ona nadal nic sobie nie kupi bo nic jej nie trzeba a on rano wsiada do eleganckiego auta i jeździ po Polsce spotykając się z ludźmi, taką ma pracę, jest przedstawicielem firmy.
Jego żona w tym czasie pierze, sprząta, gotuje i czeka aż pan i władca wróci do domu i zechce się z nią położyć do wspólnego małżeńskiego łoża :kiss:

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27194 przez dominika
Replied by dominika on topic Zabiegi odmładzające
Znam takie pary. Ale moim zdaniem duża wina jest w tym samych pań, że dały tak się zdominować. A często to związane jest z brakiem wiary we własne możliwości. Dziewczyna nie zdąży odnaleźć się na rynku pracy, spotyka faceta, który zapewnia jej utrzymanie za pełną obsługę ;) i w miarę upływu lat kończy się tak jak się kończy czyli pełnym niewolnictwem. Dlatego lepiej od początku być trochę egoistką i myśleć także o sobie i swoim wyglądzie. Bo zadbana kobieta ma więcej wiary w siebie i nie da się tak podporządkować.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #27196 przez volare
Dominika, w pełni cię popieram.
Nie jestem za tym żeby krocie wydawać na poprawę urody ale w miarę możliwości dbać o siebie .
Takich niewolnic jest bardzo dużo a zwłaszcza na wsi, pan i władca jedzie do pracy a kobieta zajmuje się wszystkim .
Potem jest żal bo latka lecą i zanim się opamięta to już za późno na zmiany.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena