× Pielęgnacja urody

Zabiegi odmładzające

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #52281 przez marysia8383
Replied by marysia8383 on topic Zabiegi odmładzające
Na stronie MezoPure szukać czegoś więcej? Znalazłam ich na facebooku, komentarze, są bardzo obiecujące więc działam - kuracja na 2 tygodnie zamówiona.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #52573 przez roki109
Replied by roki109 on topic Zabiegi odmładzające
Ja jednak bym skonsultowała się z jakimś specjalistą, zwłaszcza gdy zmarszczki są głębokie, skóra dojrzała, dość zniszczona. Podpytaj o zabieg dla siebie w Magicznej Klinice - sprawdzone miejsca, różne lokalizacje i wysoka jakość usług w dobrej, często promocyjnej cenie

Więcej
2 lata 6 miesiąc temu #55897 przez Maupela
Replied by Maupela on topic Zabiegi odmładzające
Z wiekiem skóra się starzeje, traci na elastyczności, staje się bardziej wysuszona a tym samym po prostu brzydsza. Na szczęście jest medycyna estetyczna :) Zabieg Restylane Skinboosters jest super sprawą. To zabieg z produktem na bazie kwasu hialuronowego, który stymuluje skórę do naturalnej odbudowy kolagenu i kwasu hialuronowego. Zabieg można stosować na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Więcej
9 miesiąc 2 tygodni temu #59888 przez majowa
Replied by majowa on topic Zabiegi odmładzające
Raz w miesiącu chodzę na zabiegi endermologii do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ Efekty są super, zdecydowanie poprawiło się napięcie skóry, cellulit z każdym kolejnym zabiegiem jest mniej widoczny.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena