× Pielęgnacja urody

Walka z cellulitem

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26344 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic Walka z cellulitem
Czy któraś z Was stosowała na cellulit Hydrominum lub Aqua Femi? Zastanawam się czy nie kupić któregoś z tych preparatów. Ten drugi jest dwa razy droższy, ale czy lepsz? No i czy w ogóle one działają?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #26361 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic Walka z cellulitem
Nie stosowałam, ale jeżeli chodzi o sposoby leczenia, to bardzo dobrym sposobem jest body wrapping. Niezbędne do tego są oczywiście kosmetyki antycellulitowe, odpowiednia dieta i ruch, dużo ruchu. Początkowo sama nie mogłam przekonać się do tego sposobu, ponieważ zajmował bardzo dużo czasu, ale wytrwałam w postanowieniu i pozbyłam się cellulitu. Mam nadzieję, że już raz na zawsze :)

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26378 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic Walka z cellulitem
A czy ktoś walczył z cellulitem z pomocą tabletek, które zapobiegają gromadzeniu się wody w organizmie?

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26382 przez halina
Replied by halina on topic Walka z cellulitem
Oj, ja nie szłabym w tabletki, zwłaszcza że na dobrą sprawę nie wiesz na pewno co w nich jest. Żeby nie było jak z tymi sławetnymi tabletkami na odchudzanie. :(

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26405 przez jagna
Replied by jagna on topic Walka z cellulitem

kreolka1 napisał: A czy ktoś walczył z cellulitem z pomocą tabletek, które zapobiegają gromadzeniu się wody w organizmie?

Czyli tabletki odwadniające? A jak to wpływa na skórę, oczy i inne narządy?

Jagna

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26416 przez anka
Replied by anka on topic Walka z cellulitem
No właśnie, ja jestem szczupła a niektórzy mówia nawet, że za szczupła. A jak ścisnę skórę na udzie to widać cellulit. Skórę mam suchą, więc takie tabletki mogłyby wywołać katastrofe u mnie, bo jeszcze bardziej by mnie odwodniły. :(

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #27934 przez JaKasia
Replied by JaKasia on topic Walka z cellulitem
Ja miałam straszny cellulit po ciąży. Jedynym rozwiązaniem dla mnie były ćwiczenia ale wspomagająco chodziłam na masaż wyszczuplający i anty cellulitowy . Powiem szczerze, że to połączenie plus ograniczenie cukru i tłuszczu przyniosło super efekty. Niestety wymaga to wszystko dużo samozaparcia...

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena