× Pielęgnacja urody

Walka z cellulitem

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27938 przez halina
Replied by halina on topic Walka z cellulitem
To rzeczywiście duże samozaparcie. :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27970 przez zamowwizyte.pl
Replied by zamowwizyte.pl on topic Walka z cellulitem
Walka z cellulitem to topowy temat od 10 lat, zauważcie, jeśli zamieści się to magiczne słowo na kosmetyku czy w klubie fitness od razu rośnie sprzedaż wśród Pań :D.

Podstawowa rzecz to to, co dzieje się wewnątrz naszego organizmu, który powinien być zdrowo prowadzony (dieta, unikanie używek), a w drugiej kolejności ujędrnianie na siłowni i w gabinecie kosmetycznym czy kosmetykami w domu.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27974 przez Marysia81
Replied by Marysia81 on topic Walka z cellulitem
Ja już pogodziłam się z tym, że nie pozbędę się cellulitu. Codziennie ćwiczę na nogi i pośladki, a wieczorem smaruję je przeróżnymi kosmetykami, ale efekty są minimalne :(

Więcej
8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #30772 przez KarolinKA
Replied by KarolinKA on topic Walka z cellulitem
:) ja z kolei zmagam się z tym problemem od lat, próbowałam chyba już wszystkiego ćwiczyłam smarowałam skórę różnymi preparatami tymi tańszymi i droższymi , chodziłam na zabiegi jednak efekt ciągle był ten sam czyli - żaden :// . Znajoma poleciła mi Lipo laser , najnowsze osiągnięcie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem, jego skuteczność wynika z zastosowania lasera diodowego, który powoduje frakcyjną redukcje tkanki tłuszczowej poprzez wykorzystanie promieniowania laserowego o odpowiedniej częstotliwości.Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny i nie pozostawia żadnych blizn na skórze !!!Szczególnie przydatny w walce z tkanką tłuszczową którą trudno wyeliminować za pomocą ćwiczeń a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu !!! Jestem już po 3 zabiegach i musze przyznać że efekty przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, GORĄCO POLECCAM !!!

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31432 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic Walka z cellulitem
Ja kupiłam na kosmetis.pl taką oliwkę do masażu antycellulitową z Ziaji i muszę przyznać, że po masażu bańką chińską są zadowalające efekty.

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42186 przez zlotowlosa
Replied by zlotowlosa on topic Walka z cellulitem
akurat w kosmetyki zwalczające cellulit nie bardzo wierzę, ale w zabiegi- juz tak, bo sama na takie chodzilam :) troche cierpliwosci, profesjonalny salon i odpowiednio dobrany zabieg- i efekt jest bardzo zadowalający. u mnie karboksyterapii cellulit zniknąl praktycznie w calosci. oczywiscie zabiegow musialam zrobic kilka, zeby bylo cos widac. ale bylo warto. teraz wiem, gdzie i na co sie udac, jesli znowu pomaranczowa skorka mnie zaatakuje :laugh:

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #42283 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Walka z cellulitem
Trzeba zrzucić trochę wagi i zadbać o mięśnie. Wtedy celullit się zmniejszy :)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena