× Pielęgnacja urody

sposoby na suche włosy

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #33668 przez matylda
Replied by matylda on topic sposoby na suche włosy
To nie takie proste, bo muszę wychodzić do pracy o 7, więc o której musiałabym wstawać? A mycie włosów wieczorem też odpada, bo mam za miękkie włosy i rano włosy będą sterczeć w różnych kierunkach jak u jakiejś czarownicy. więc u mnie suszarka to must. Ale suszę w niskiej temperaturze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #34244 przez Fiszka
Replied by Fiszka on topic sposoby na suche włosy
Najlepiej jest stosować odżywki np takie xxx

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #34285 przez akos
Replied by akos on topic sposoby na suche włosy
ale to prawda może być ze zbyt częstym myciem, różnie przecież to bywa...

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #35893 przez Dex
Replied by Dex on topic sposoby na suche włosy
Przy suchych włosach najważniejsza jest dieta: dostarczanie dobrych tłuszczów, witamin A, E - jeśli nie naturalnie, to trzeba się skupić na suplementacji. Tutaj jest wykaz najważniejszych witamin dla włosów: preparatynalysienie.pl/witaminy-mineraly-na-wypadanie-wlosow

• katarynka
  • katarynka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Le­piej wal­czyć za coś, niż żyć bez celu
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35896 przez katarynka
Replied by katarynka on topic sposoby na suche włosy

Dex napisał: Przy suchych włosach najważniejsza jest dieta: dostarczanie dobrych tłuszczów, witamin A, E - jeśli nie naturalnie, to trzeba się skupić na suplementacji. Tutaj jest wykaz najważniejszych witamin dla włosów: preparatynalysienie.pl/witaminy-mineraly-na-wypadanie-wlosow

Też mam bardzo suche i zniszczone włosy i też postanowiłam ratować się suplementacją. Kupiłam Gold-Vit dla kobiet, bo uznałam, ze skoro już suplementacja, to nie tylko pod kątem włosów i paznokci, tylko już zadziałam kompleksowo, na cały organizm. Od dwóch tygodni systematycznie łykam i co dziwne, już w sumie czuję i widzę różnicę. Mam ten problem, że np wiem, ze zielona herbata jest super zdrowa, ale nie mogę znieść jej smaku. Teraz "łykam ją" w tabletkach :D A najbardziej mnie cieszy to, że te tabletki zawierają też diosminę, bo mam genetyczne skłonności do żylaków. Włosy jeszcze dodatkowo wspomagam olejowaniem, do którego staram się używać głównie oleju agranowego.

Pot­rze­ba dwóch lat, aby nau­czyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nau­czyć się milczeć

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35897 przez halina
Replied by halina on topic sposoby na suche włosy
Dziewczyno, nie za dużo tych suplementów i to w pelni lata gdy naturalnych witamin jest pełno? W takiej sytuacji nie dziwię się już, że zajmujemy 1. miejsce w świecie pod względem spożywania suplementów diety.

• katarynka
  • katarynka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Le­piej wal­czyć za coś, niż żyć bez celu
Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #35911 przez katarynka
Replied by katarynka on topic sposoby na suche włosy
Nie rozumiem dlaczego uważasz, że jedna tabletka dziennie to "za dużo"?
Nawet lekarz Ci powie, że warto się wspomagać. Nie wiem jak inni, ale ja zwyczajnie nie mam czasu, żeby codziennie ślęczeć i układać sobie idealnie zbilansowaną dietę na każdy dzień. Jeśli ktoś lubi żyć z tabelkami żywieniowymi pod pachą i ma na to czas, to jasna sprawa, że dodatkowa akcja suplementacja jest bez sensu. Ale niestety, ja żyję w biegu to raz. Dwa - nie znam się na układaniu diet. Trzy - zakupy robię na szybko w supermarketach, gdzie warzywa są pryskane wszystkimi możliwymi świństwami (nie mam w okolicy bazarku na który mogę codziennie po pracy czy przed pracą skoczyć). Uważam, że jeśli nie mam pewności, że jestem w stanie dostarczyć organizmowi wszystkiego czego potrzebuję, to chyba dobrym rozwiązaniem jest suplementacja.. Za raptem około 20 zł/ mc mam spokojną głowę.

Pot­rze­ba dwóch lat, aby nau­czyć się mówić; pięćdziesięciu, aby nau­czyć się milczeć

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena