× Pielęgnacja urody

Trwały makijaż na co dzień czy okazjonalnie ?

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #24555 przez marysianka667
Czy na co dzień używacie kosmetyków do trwałego makijażu ?
Czy takie makijaże nie szkodzą skórze ?
mowimyjak.pl/styl-zycia/moda-i-uroda/jak-wykonac-trwaly-makijaz,14_60977.html
mowimyjak.pl/styl-zycia/moda-i-uroda/jak-wykonac-makijaz-liftingujacy,14_59871.html
Wydaje mi się, że skóra nie oddycha i jest bardziej narażona na trądzik.
Co o tym myślicie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #25134 przez emilka
Wg mniej im mniej makijażu tym lepiej. Jeśli ma się zdrową cerę to można obyć się prawie bez i lepiej to wygląda niż tapetowa maska. ;)

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #25141 przez africana
Dokładnie..im mniej tym naturalniej..lepiej. Na co dzień nawet nie zawsze maluję się do pracy(inna sprawa, że jest tak dlatego bo lecę tam na ostatni moment). Ale w domu robię sobie wolne od makijażu. Mój facet kocha we mnie naturalność, a nie kilo odpadającej tapety.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #25409 przez idea
A ja ostatnio chciałam zrobić sobie makijaż permanentny, ale zaczęłam o nim czytać i ... się trochę wystraszyłam (bo barwniki wnikają głęboko w skórę). Poza tym czasem mamy ochotę umalować się inaczej niż zwykle i co wtedy? To już wolę "normalny" makijaż. No właśnie, odnośnie makijażu, może wiecie co to jest kamuflaż, niedawno spotkałam się z tą nazwą w artykule Zmagasz się z niedoskonałościami twarzy? Nie przejmuj się! Możesz zatuszować je makijażem idealnym…na stronie powabnapani.blogspot.com/ i nie bardzo wiem o co chodzi? Ktoś mi wyjaśni?

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #25411 przez Tadeusz
A jaka bys miala idee Ideo, bo jak ja ostatnio o cos pytalem to mnie do "wujka" wyslali, ale bylo mi za prosto bo lubie popisac na forum.
Ale z kamuflazem to chyba sobie zartujesz?
No ,chyba ze jeszcze nie ukonczylas podstawowki, ej na pewno :) ?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #28914 przez Nina35
Cześć,
Jeżeli zależy Ci na makijażu permanentnym i chcesz być pewna, że zostanie zrobiony profesjonalnie polecam makijaż permanentny brwi metodą ręczną piórkową TAFFY ponieważ pozwala uzyskać niezwykle realistyczny obraz brwi nie w formie plam, ale pojedynczych włosków oraz bezpieczną pigmentację kresek na powiekach. Tez miałam iele obaw związany z tym zabiegiem kosmetycznym ale znajoma poleciła mi fantastyczne miejsce - Klinika Urody firmy Szwedo Group. Makijaż wykonany przez nich wyglada zupełnie naturalnie po prostu arcydzieło sztuki:)

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #34010 przez kolejnakobieta
Replied by kolejnakobieta on topic Trwały makijaż na co dzień czy okazjonalnie ?
Ja bym nie ryzykowała, bo może być jakoś słabo zrobiony i będziesz się z nim męczyła... Zresztą ja np wolę sobie kombinować z makijażem i kreski robię różne (używam tego linera maybellinetrends.pl/master-kajal, więc to raczej bez porównania... a druga sprawa, że może być szkodliwy chyba?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena