× Pielęgnacja urody

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24424 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Kilka lat temu, zanim zaczęłam być "wierna" jednej firmie, kupowałam krem do twarzy w sklepie.
Chciałam kupić z Nivea ale ekspedientka namówiła mnie na jakiś inny, rzekomo świetny i nawet w trochę niższej cenie.
Skusiłam się, gdy zaczęłam używać to dostałam jakieś uczulenie na twarzy i teraz wiem, że nie zawsze zachwalane jest dobre.
Niestety, nie mogłam go już zwrócić tak więc wylądował w koszu.
Sklep zarobił a ja straciłam :unsure:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24520 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja ostatnio przerzuciłam się na kremy polskie, są tańsze i mają mniej wynalazków w składzie. Teraz używam krem firmy Uroda silnie nawilżający dla delikatnej cery i dla mnie jest super :)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24540 przez nata
Replied by nata on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Te nasze też już mają mnóstwo wynalazków, przynajmniej na etykiecie. Bo w środku słoiczka pewnie wszędzie to samo, a te wynalazki tylko na etykiecie. ;)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24558 przez Sonia
Replied by Sonia on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Jasmin, czytałam gdzieś, że nie powinno się być wiernym jednej firmie i tym samym produktom tylko od czasu do czasu zmieniać. Bo jeśli jeden będzie miał jakieś szkodliwe substancje to ciągłe jego stosowanie spowoduje zbytnie ich nagromadzenie w organizmie. To samo dotyczy dobroczynnych składników, jeden krem ma takie, inny inne więc różnorodność jest zalecana.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24559 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Soniu, ja nie używam cały czas tylko jednego kremu, jak się skończy to kupuję tej samej firmy ale inny.
Wiem, że nie powinno się używać tego samego cały czas dlatego zmieniam ale akurat z tej firmy mnie odpowiadają pod każdym względem.
Może kiedyś jak się znudzą to zmienię ale na razie nie ma takiej potrzeby :)

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24609 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja myślę, że nawet skóra przyzwyczaja się do kremów określonej marki i źle reaguje na zmianę. Przynajmniej ja po sobie to widzę. Ale chyba lepiej od czasu do czasu zmieniać firmę, żeby skóra nie rozleniwiła się za bardzo i musiała adaptować do nowych składników. I ja co jakiś czas kupuję krem innej marki a potem wracam do ulubionej.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25331 przez jonca
Replied by jonca on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Krokusik napisał: Ja ostatnio przerzuciłam się na kremy polskie, są tańsze i mają mniej wynalazków w składzie. Teraz używam krem firmy Uroda silnie nawilżający dla delikatnej cery i dla mnie jest super :)

Hmm ... jakoś nie kojarzę kremów Urody, ale zwrócę uwagę przy nastepnych zakupach. A ten nawilżający nie ściąga potem skóry? Ja mam delikatną i suchą skórę, ale po kremie wybitnie nawilżającym mam uczucie ściągania i muszę dodatkowo zastosować krem odżywczy.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena