× Pielęgnacja urody

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27670 przez nata
Replied by nata on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja też zdecydowanie wolę polskie kremy. A wybieram metodą prób i błędów, czyli kupię, sprawdzę i jak jest ok to następnym razem kupuję taki sam. A po pewnym czasie dochodzę do wniosku, że trzeba zmienić więc znowu próby i błędy. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31434 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Duży wybór kremów znajdziesz na kosmetis.pl, a jeżeli nie wiesz, jaki wybrać to zapytaj obsługi, zawsze chętnie pomagają.

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31470 przez jankam
Replied by jankam on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Czy uważacie, że używanie kremów 30+ przez dwudziestokilkulatkę jest przesadą? Krem nie ma retinolu, jest na jakieś pierwsze zmarszczki, stosuję go od jakichś 3 m-cy i bardzo sobie cenię, ale kiedy ostatnio odwiedziła mnie siostra, to była oburzona i plotła coś o przedwczesnym starzeniu się skóry. Jakoś wierzyć mi się nie chce, żeby krem miał tak zaszkodzić. Przecież zmarszczkom trzeba zapobiegać, a nie działać, kiedy już są, bo wtedy jest za późno. Co myślicie?

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31472 przez halina
Replied by halina on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Wg mnie to nie ma większego znaczenia i raczej to wybieg marketingowy, że niby krem tak dostosowany do twojej cery a w praktyce wszystkie podobne. Może gdyby 20latka stosowała krem dla 60+ to miałoby jakieś znaczenie ale nie w przypadku 20+ i 30+.
Za tę wiadomość podziękował(a): jankam

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31473 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja mając "trochę" lat używam kremy dla starszej cery, tak o 5-6 lat, zawsze tak robiłam i mało kto daje mi moje lata tak więc chyba nie ma to wielkiego znaczenia i nie postarza przedwcześnie skóry... a być może właśnie zapobiega.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin
Za tę wiadomość podziękował(a): jankam

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31500 przez jankam
Replied by jankam on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Dzięki dziewczyny, miło wiedzieć, że nie jestem osamotniona w swoich wyborach :)
Ależ będziemy młode i piękne

Więcej
8 lata 2 tygodni temu #31511 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
A ja w ogole nie zwracam uwagi na wiek podawany na opakowaniu. Kupuje kremy, ktore dobrze u mnie sie sprawdzaja, dobrze nawilzaja i odzywiaja skore i dobrze z nimi czuje sie. :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena