× Pielęgnacja urody

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25918 przez volare
Replied by volare on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Dla mnie ma znaczenie jaki krem używam.
Próbowałam tańsze, taki w cenie około 20 zł i niestety nie dla mnie taki krem.
Teraz używam droższy ale kupiony w dużej promocji i jestem mega zachwycona a cena naprawdę nie była zbyt duża.
Do tańszych kremów dodają tańsze składniki, dobre dla młodej cery ale dla tej trochę starszej jednak lepszy jest bogatszy krem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25925 przez Sonia
Replied by Sonia on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Tylko pamiętaj volare, że wiekszość tych ekstra dodatków to pic na wodę, bo albo w tak małych ilościach, że nie mają wpływu na działanie kremu, albo to tylko taka "mądra" nazwa składnika dla przyciągnięcia konsumenta. I ja już odkryłam, że dla mnie najlepszy krem to bardzo stara marka jeszcze z czasów PRL. Nie używam tego kremu na stałe, bo kremy trzeba zmieniać, ale stale do niej powracam. Niestety długo muszę szukać tego kremu na półkach sklepowych, bo widocznie nie opłaca się jego sprzedaż, bo kobiety wolą "inteligentne" kremy.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25933 przez halina
Replied by halina on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Volare, może te ekstra składniki przyswoić wewnętrznie z dietą lub w ostateczności z suplementów? Z kremu i tak większość tych cudów nie jest przyswojona.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25938 przez volare

halina napisał: Volare, może te ekstra składniki przyswoić wewnętrznie z dietą lub w ostateczności z suplementów? Z kremu i tak większość tych cudów nie jest przyswojona.

Być może masz rację ale nie będę zmieniać kremu na tańszy bo już sprawdziłam i wiem, że dla mojej cery te tanie nie nadają się.
Są dobre dla młodych kobiet ale nie dla ciut starszych :)
Oczywiście nie mam nic przeciwko tym tańszym bo jeśli działają to wiadomo, że nie ma sensu wydawać więcej pieniędzy.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25940 przez halina
Replied by halina on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Wiesz, jak jakiś krem sprawdza się u ciebie to oczywiście trzeba się go trzymać, tyle tylko, że od czasu do czasu zmieniać, żeby skóra za bardzo sie nie rozleniwiła. Ja kilka razy szarpałam się na drogi krem, reklamowany przez wiele osób i niestety była zawiedziona. Zostaję więc, póki co przy Lirene itp.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #25942 przez volare
Zapewniam cię, ze nie używam drogich kremów bo trudno nazwać drogi krem, który kosztuje 30-40 zł, kupowany w promocji bo normalnie kosztuje dużo drożej.
Oczywiście, że zmieniam krem na inny, gdy skończę to zaczynam inny używać bo wiem, że ten sam już tak nie działa.
Lirene to dobra, polski marka, kiedyś go miałam, już nie pamiętam dokładnie który ale nie był niestety dla mnie.
Moja cera jest już dość wymagająca :)

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27667 przez kreolka1
Replied by kreolka1 on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja lubię polskie firmy, bo uważam, że są dużo lepsze niż zagraniczne molochy. Ostatnio kupiłam serum przeciwzmarszczkowe i chyba przekonałam się do tego typu kosmetyków (serum zamiast tradycyjnego kremu). Używam z Prestige Cosmetics serum Active Lifting i jest bardzo ok - lekki, nie tłuści, szybko się wchłania i kosztuje ok. 20 zł.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena