× Pielęgnacja urody

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25401 przez jonca
Replied by jonca on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
No to super, Krokusiku, dzięki. Jestem zdeterminowana, żeby poszukać tego kremu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25412 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Jonca, jak będziesz szukać w marketach to spoglądaj na dolne półki, bo kiedyś tam widziałam ten krem. Pewnie mają na nim małą marżę i dlatego nie eksponują go. Albo może w Rossmannie?
Za tę wiadomość podziękował(a): Tadeusz

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #25423 przez felicja
Replied by felicja on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja też nie kojarzę tej Melisy. Ale kiedyś widziałam kremy Urody z serii Kwiaty Polskie. Być może kremy były dobre, ale raczej nie były dobrze wyeksponowane i pewnie dlatego nie budziły zainteresowania.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25502 przez anka
Replied by anka on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Krokusiku, a jak nakładasz taką grubszą warstwę tej Melisy to nie masz potem na twarzy takiego pyłu? Ja kiedyś po kremie nawilżającym miałam straszne ściaganie skóry a nie miałam innego kremu więc nałozyłam grubą warstwę tego nawilżającego. I cały krem wsiąkł w skórę ale strasznie pyliłam po nim, tak że musiałam zmyć twarz i dalej pozostał problem z kremem, bo czym tu się posmarować jak mam tylko ten nawilżający. ;)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25891 przez babas
Replied by babas on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Zobaczcie to - Bio-serum relaksujące HB
Przy zmarszczkach ważne jest szybkie reagowanie - działasz, dbasz o siebie, to widoczna starość przyjdzie dużo później niż się spodziewasz. Wiele kobiet ładnie wygląda mając grubo ponad 50 lat ;-)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #25898 przez halina
Replied by halina on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ale babas, żadne kremy przeciwzmarszczkowe nie zapobiegają zmarszczkom ani tym bardziej je likwidują tylko je markują. Działają w ten sposób, że spulchniają skórę i zmarszczki przestają być tak widoczne, a jak odstawisz krem to od razu wszystkie wychodza. :( więc nie ma znaczenia jakiego kremu używasz, czy za 10 zł czy za stówę.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25910 przez milena
Replied by milena on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Generalnie zgadzam się z tobą, Halina. Ale jednak zwracam uwagę na markę, bo dobra marka to większa gwarancja rzetelności i czystości składników uzytych do produkcji kremu. Oczywiście bez przesady, nie dokładam się do finansowania przez koncerny wydatków na reklamy i marketing.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena