× Pielęgnacja urody

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24368 przez jasmin
Cześć dziewczyny, jakich kremów do twarzy używacie?
Te drogie czy raczej w średniej cenie?
Nie zawsze co drogie jest naprawdę skuteczne, chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24373 przez asiamisia
Replied by asiamisia on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Ja raczej w średniej cenie. Dobrze u mnie sprawdzają się kremy Eris i Dermiki. W tych drogich na cenę składają się głównie koszty marketingu samej marki.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24376 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Racja asiamisia, też tak uważam, że lepsze są w tej średniej cenie.
Kiedyś miałam dość drogi krem z firmy, nie powiem której bo nie chodzi o reklamę.
Otóż był zachwalony jako super odmładzający , skusiłam się i nie byłam zachwycona.
Krem średniak, wielkich rezultatów u siebie nie zauważyłam.
Teraz kupuję kremy w cenie od 30-50 zł w pewnej firmie i jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze... widzę efekty.
Nie opłaca się wydawać tyle pieniedzy na reklamy.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24382 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
A moja mama kupiła ostatnio krem reklamowany jako 3D! Ryłyśmy ze śmiechu. Ale swoją drogą czego to marketingowcy nie wymyślą, by wcisnąć nam kit. Już normalnego kremu nie da się sprzedać i musi mieć w nazwie jakieś mądre określenia, najlepiej w obcym języku, żeby nikt tego nie rozumiał. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24393 przez muriel
Replied by muriel on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Chyba nie jest tak, że krem jakiejś renomowanej firmy nie jest nic lepszy od tego ze średniej półki. Tyle tylko, że jego wysoka cena nie odzwierciedla jego rzeczywistej wartości i tu zgadzam się z wami. Ja sama kiedyś skusiłam się na krem Vichy i szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby miał lepsze działanie niż te średniaki. A nawiasem mówiąc, ja mam większe zaufanie do polskich kremów, niż do kremów wielkich zagranicznych koncernów.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24399 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Jeśli krem danej firmy jest szeroko reklamowany w mediach to ktoś musi za to zapłacić.
Niestety to my, klienci płacimy za reklamę a krem tak naprawde jest podobny w działaniu do tego z niższej półki.

> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24422 przez felicja
Replied by felicja on topic Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy?
Dokładnie tak, to samo dotyczy zresztą suplementów i innych produktów. A jeśli produkt danej firmy jest mocno eksponowany w sklepie i sprzedawca go intensywnie zachwala to można podejrzewać, że ma na nim większą marżę, która też jest wliczona w cenę, która my płacimy. :huh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena