× Pielęgnacja urody

Kozaki na zimę

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23889 przez jagna
Replied by jagna on topic Kozaki na zimę
Dokładnie tak, kłopot z odesłaniem i odebraniem pieniędzy jest duży i w efekcie człowiek przymyka oko na to, że trochę niewygodne. Myśli sobie "rozchodzą się" itp i potem musi się męczyć. Już lepiej wolę zapłacić nawet trochę więcej ale przymierzyć dokładnie buty i przejść się w nich kilka kroków. I jeśli będę miała jakiekolwiek wątpliwości to odstawiam buty i biorę inną parę do mierzenia. ;)

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23902 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
No w sumie to co piszecie ma sens - przemyślę to jeszcze, może uda się coś znaleźć na mieście? Dam sobie jeszcze trochę czasu na szukanie, w sumie to wcale mi się nie śpieszy ;-)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23908 przez krycha
Replied by krycha on topic Kozaki na zimę
Dobrze przymierz. Ja jak swoje kupowałam to chyba z kilkanaście różnych par mierzyłam, aż trafiłam na te idealne dla moich nóg.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23918 przez babas
Aż tak nigdy nie miałam ;-) Kiedy podobały mi się jakieś buty to chyba za każdym razem po przymiarce je kupowałam, zakładając, że mieli tylko odpowiedni dla mnie rozmiar - i chyba głównie o to w tym wszystkim chodzi ;-)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23923 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic Kozaki na zimę
Patrząc po swoich butach to ja mam rozmiar od 38 do 40 :laugh:. Dlatego ja zawsze muszę przymierzyć. A Przy kupowaniu kozaków namierzyłam się ze hej, bo okazało się, że strasznie trudno dostać wygodne kozaki. Ja mam bardzo szczupłe nogi i dobranie dla mnie kozaków to była prawdziwa udręka :whistle: Albo klapały i obcierały pięty, albo były zbyt szerokie na górze, albo się marszczyły brzydko... albo ja taka marudna jestem :laugh:

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23929 przez kinga
Replied by kinga on topic Kozaki na zimę
Nie uważam, żebyś była marudna. Ja też muszę poprzymierzać wiele butów, żeby trafić na takie, w których będą się dobrze czuła i mogła długo w nich chodzić. I Krycha też i pewnie dużo innych, którym zależy na wygodnych butach. No i z rozmiarami rzeczywiście bywa problem. Mnie zdarza się, ze dobre są buty w rozmiarze 36, na ogół pasują w 37 a czasami muszą być 38. Więc jak tu zamawiać przez internet?

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23937 przez babas
Oj, to już jest kwestia marki. Jeśli kupujesz buty tej samej firmy to zawsze będzie pasował dokładnie ten sam rozmiar. Akurat w tym nie ma możliwości, żeby było inaczej.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena