× Pielęgnacja urody

Kozaki na zimę

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #24039 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Kozaki na zimę
Ja kupiłam bardzo fajne buty w osiedlowym sklepie. I to polskie. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #24042 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
Czy nie drogie - kwestia względna. Znajdziesz buty za 20 złotych, a znajdziesz i za 2 tysiące. Zależy do jakich sklepów w centrach handlowych zaglądasz.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #24046 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Kozaki na zimę
Ja płaciłam za swoje chyba 150 zł czy coś podobnego. Buty z dobrej skóry, doskonale wykonane i bardzo, bardzo wygodne. Producent rodzimy ze Słupska. A kupiłam w osiedlowym sklepie z odzieżą. Warto czasami zaglądać do takich sklepów, zwłaszcza, że jak nie maję akurat twojego rozmiaru to zamawiają i za 1-2 dni już masz. A przynajmniej w tym sklepie tak jest. Już kilka razy zamawiali dla mnie różne rzeczy, które sobie wymyśliłam i zawsze byłam zadowolona. Ale oczywiście nie musiałabym kupować takiej zamówionej rzeczy gdyby mi nie odpowiadała więc czuję się w tym sklepie dowartościowana. :)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24063 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
Buty dostałam wczoraj po południu. Są rewelacyjne ;-)
Na razie testowałam je tylko w domu, ale wygląda na to, że są wygodne. Pod względem wyglądu również nie ma się czego czepiać ;-)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24183 przez Rozycka
Replied by Rozycka on topic Kozaki na zimę
Widzisz? Z netu można zamawiać bardzo fajne buciki - ryzyko zawsze jakieś tam jest, ale każdy kolejny zakup jest łatwiejszy i pewniejszy ;-)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24203 przez ruda
Replied by ruda on topic Kozaki na zimę
A dlaczego niby kolejny zakup pewniejszy? Chyba, że zakładasz, że kupuje się te same buty.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24210 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Kozaki na zimę
Ja dużo ubrań kupuję w internecie ale buty raczej nie, trochę się boję, że nie trafię.
Z ubraniami na początku też było różnie ale teraz trafiam w "dziesiatkę", wszystko jest dobre.
Może kiedyś zaryzykuję i kupię buty na próbę bo to wygodne zakupy, kurier przywiezie do domu i nie trzeba biegać po sklepach no i sporo taniej niż w sklepie.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena