× Pielęgnacja urody

Kozaki na zimę

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #23947 przez meg
Replied by meg on topic Kozaki na zimę
Jest taka możliwość babas. Wielkie firmy produkują swoje buty w różnych krajach i zdarzają się różnice w rozmiarówce w zależności od tego gdzie but był produkowany. Już tego doświadczyłam i bez mierzenia nie kupuję butów, nawet markowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #23955 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
No to jeszcze załóżmy, że produkcja standardowo idzie z konkretnego kraju azjatyckiego ;-) Tak czy siak - będę musiała się wkrótce na coś zdecydować. Ciepłe dni nie będą trwały wiecznie ;-)

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #23958 przez meg
Replied by meg on topic Kozaki na zimę
Jeśli buty są z jednej fabryki to rozmiar powinien być taki sam. Ale kto zamawia ciągle buty tej samej firmy i to z tej samej azjatyckiej fabryki?

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #24010 przez babas
Zamówiłam te buty z Merga, po prostu na mieście nie ma nic sensownego, a jeśli już to cena z kosmosu. Zobaczymy. Jeśli coś będzie nie tak, to po prostu odeślę, ale liczę, że nie będzie takiej konieczności.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #24014 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic Kozaki na zimę
Ja bym sie nie odwazyla, zwlaszcza ze w realu jest tyle fajnych butow. I chyba szarpne sie na nowe, choc nie powinnam, bo zeszloroczne sa calkiem dobre.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #24024 przez babas
W realu miałaś na myśli market? :D
Mam nadzieję, że to była właściwa decyzja. Zresztą - wkrótce się przekonam to dowiecie się nieco więcej o zakupach w sieci ;-)

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #24031 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic Kozaki na zimę
Nie, nie mialam na mysli samych marketow, bo tam raczej nic mnie nie zachwyca. Ale juz w sklepach obuwniczych w centrach handlowych sa naprawde fajne buty i na ogol nie takie drogie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena