× Pielęgnacja urody

Kozaki na zimę

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23814 przez babas
Kozaki na zimę was created by babas

Dziewczyny - jakieś oceny, doświadczenia? Chcę kupić coś wygodnego. Te mają znośne ceny i wydaje mi się, że powinny ładnie wyglądać. Macie podobne buty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23827 przez kinga
Replied by kinga on topic Kozaki na zimę
Jak zależy ci na wygodnych butach to musisz po prostu przymierzyć. Nie ma innego wyjścia, nikt wg zdjęcia nie powie ci czy buty są wygodne. ;)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23832 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
Problem w tym, że nie mam możliwości ich przymierzenia, bo to są buty znalezione w internecie - stąd takie pytanie. Ostatecznie zamówię na ślepo, ale wolałabym, żeby wypowiedział się ktoś, kto zna takie buty ;-)

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23846 przez halina
Replied by halina on topic Kozaki na zimę
Babas, słusznie że chcesz mieć wygodne buty, ale w takim razie sprawdzisz to jedynie przymierzając je, bo to co dla kogoś jest wygodne, dla innego nie musi już być. A poza tym jeśli to buty na zimę to powinnaś też zwrócić uwagę na podeszwę, żeby buty nie były zbyt śliskie, bo wiadomo jakie warunki są zimą.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23871 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Kozaki na zimę
Nie kupowałam jeszcze butów przez internet. Czasami oglądam jakieś ładne buty na stronach, ale żeby kupić to muszę przymierzyć i dobrze się w nich czuć.Podobają mi się oficerki i kozaki na płaskim obcasie. Jeden jedyny raz kupiłam sobie buty na szpileczce na zimę i wyszłam w nich chyba ze dwa razy ,ze względu na to że są śliskie. Czas porozglądać się za jakimiś butami na zimę. Co się nosi w tym sezonie?

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23885 przez babas
Replied by babas on topic Kozaki na zimę
A wiesz, że jeśli coś zamawiasz przez internet, to masz opcję zwrotu przez jakoś 2 tygodnie? Nie trzeba podawać przyczyny, więc zawsze istnieje jakaś furtka.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #23886 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Kozaki na zimę
Niby jest możliwość zwrotu.Raz już tak coś odsyłałam, więc jak pomyśle sobie, że to trzeba zapakować, zamówić kuriera, odesłać na swój koszt...to raczej wolę buty kupić w sklepie stacjonarnym. Chyba że zobaczyłabym w Internecie takie których nigdzie oprócz sklepu w sieci , by nie było.:)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena