× Pielęgnacja urody

Siwizna

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24394 przez muriel
Replied by muriel on topic Siwizna
A swoją drogą, fajne są te szamponetki jak człowiek nie jest pewien jaki kolor chce mieć. A na włosach chemicznie rozjaśnianych każdy kolor czy to szamponetki czy farby może różnie wyjść i trzeba uważać. Mnie zamiast złotego blondu wyszedł kiedyś taki świński blond, lekko ryżawy. I to była trwała farba a nie szamponetka. Horror!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24396 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Siwizna
Świński blond, lekko ryżawy... no to miałaś niezły cyrk :woohoo:
Jak długo nosiłaś to "cudo" na włosach?
Ja po szamponetce miałam problem bo jak na złość ten róż długo się trzymał a po farbie to pewnie jeszcze dłużej?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24417 przez muriel
Oj, miałam cyrk, co spojrzałam w lustro to humorek się psuł. :( Wytrzymałam tydzień i poszłam do dobrego fryzjera. Ten zrobił najpierw jakąś maseczkę na włosy i potem przefarbował na kolor zbliżony do mojego własnego. Ten ryży wyszedł po samodzielnym nakładaniu farby z marketu. Ale więcej już nie eksperymentowałam z farbowaniem. Zastanawiam się tylko nad szamponetkami, ryzyko tu nie takie wielkie, bo kolor w końcu się zmyje. :unsure: W tej chwili nie mam żadnych pasemek ani rozjaśnianych włosów więc może nie będzie niespodzianek.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24419 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Siwizna

jasmin napisał: Ja od tamtej pory gdy wyszedł ten wściekły róż uważam z kolorami.
Dobieram takie szamponetki, które są zbliżone kolorem do mojego naturalnego.
Wtedy nie grozi żadna wpadka a kolor włosów jest ładnie odświeżony.

A nie masz Jasmi, jakies zrobionej foteczki z tym wscieklym rozem?
Patrzac na piapsiolke Basi mozna i cos wstawic tutaj.
Od razu byl zobaczyl, czy naprawde potrzebujesz ten krem przeciwko zmarszczek? Bo chyba w tym temacie przesadzasz jak kazda prawie kobieta :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24427 przez jasmin
Gdy miałam na włosach ten wściekły róż to byłam młoda i piękna :P
Niestety, żadna fotka nie istnieje tak więc nie zobaczysz ani tego kolorku ani moich zmarszczek :lol:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24428 przez jasmin
Jeśli nie wybierzesz koloru mocno kontrastującego ze swoim naturalnym to nie powinno być niemiłych niespodzianek.

> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu #24430 przez muriel
A jeśli wybrałabym szamponetkę w jaśniejszym kolorze niż mój, to wyjdzie? Jestem szatynką i to raczej ciemną, więc złoty blond raczej nie wyjdzie, ale co z ciemnym blondem? próbowałaś takich kontrastów?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena