× Pielęgnacja urody

Siwizna

Więcej
9 lata 4 tygodni temu #24108 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Siwizna
Zgadza się ale jeśli chodzi o całkowicie siwe włosy. Ja jestem jesień raczej i pojedyncze siwe włosy mi nie przeszkadzają. Ale muszę przyznać, że po szałwii wyglądały ciekawiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24112 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Siwizna
A ja wam "powiem", ze znam osobe o pieknej jasnej rerze, chyba "zima" jak to Halinka okreslila, typowo hiszpanski typ, mocno ciemne wlosy.
Ona dosc czesto farbuje wlosy, cos kolo tej modnej teraz wisni i juz nie raz jej mowilem, ze w szpakowatych czy chocby calkiem siwych byloby jej super! Ale u niej nie ma szans aby nie farbowala dalej, powie tylko:
cooo, mam wygladac staro?? Farbuje dla siebie ,bo tak sie dobrze czuje...
Mysle, ze inne kobietki farbuja bo chca sie podobac....i tu wiele kobiet
nie zdaje sobie sprawy, ze wiekszosc mezczyzn, super widzi u pan wlasnie naturalne szpakowate czy chocby calkiem siwe wlosy.
Przynajmniej mnie sie zaczely podobac takie dojrzale kobiety, jak mialem ok.30 lat i mysle, ze nie jestem wyjatkiem he he
Taka kobieta emanuje jakis spokuj, cos milego, sympatycznego, a kolory jak wisnia czy inne, czesto panowie odbieraja ,jako mieszanke wybuchowa ha ha
Do tego mozna plukac szalwia jak wlasnie czytalem.
Dziewczyna pomyslcie czy warto farbowac...Tyle mniej roboty,a jeszcze piekniej naturalnie bedziecie wygladaly :) Nawet zaoszczedzicie troche grosza.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24123 przez Wega
Replied by Wega on topic Siwizna
Moim zdaniem jeśli ktoś źle się czuje w siwych włosach to powinien je trochę podretuszować. Może nie całkowicie na kontrastowy kolor, bo wtedy szybko wyjdą problemy z odrostami, ale jakiś blond zbliżony do siwego. I fryzura tak dobrana, żeby nie było widać odrostów.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24124 przez Tadeusz
Wego zapewne masz racje.... Co do wlasnych wlosow to kazda kobietka wie najlepiej co i jak ,nie patrzac na to co sie facetom czy innych podoba he he

Teraz spadl na mnie nagle inny problem, na jutro musze cos kulinarnego sam przygotowac,a gdzie dostane kilka dobrych rad, jak nie od Was..:)
Zaraz zaloze nowy temat.

(Madrosc Strycha)

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24126 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Siwizna
Witam, jestem tu nowa :)
Uważam, że każda kobieta ma prawo być zadbana i jeśli chce to może farbować włosy, tylko żeby nie był to krzykliwy kolor a tym bardziej, gdy jest starsza.
Niestety, dużo kobiet bzikuje , im starsze tym więcej kolorków na głowie a to już nie jest ładne tylko komiczne.
No cóż, podobno jak głowa siwieje to inna część ciała szaleje :laugh:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24129 przez bogna
Replied by bogna on topic Siwizna
Dokładnie tak. Ostatnio widziałam panią w wieku dobrze emerytalnym z włosami w kolorze ostrej czerwieni. Normalnie szok!

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #24131 przez Tadeusz

jasmin napisał:
No cóż, podobno jak głowa siwieje to inna część ciała szaleje :laugh:

Ha ha ha Jasminka, tez nie dlugo tu jestem, ale tak sie nie rozbawilem dotad:)
Nastepnie zauwazylem wpis pod Twoim i mysle, no to zaraz beda numery i ostra krytyka od kogos nie znajacego sie na zartach.
A tu zaskoczenie, Bogna okazala sie druga rowniacha...SUPER !!

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena