× Pielęgnacja urody

Siwizna

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22582 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Siwizna
Odrosty są raczej mało urokliwe, ale same siwe włosy mogą takie być. A jak zrobisz płukankę z szałwii to te siwe włosy przyciemnią się, chociaż będą widoczne, tyle, że będą sprawiać wrażenie balejażu. Niektórzy zamiast używać naparu szałwiowego do płukania, trzymają go na włosach dłużej i wtedy efekt podobno jest lepszy, ale ja akurat tego sposobu nie próbowałam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22587 przez villemo
Replied by villemo on topic O:Siwizna
Ja pisałam odrosty, a miałam w głowie pasma, sorry.
Zgadzam się, że odrosty są mało urokliwe ;)

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #22657 przez andrea
Replied by andrea on topic Siwizna
Kamilka, a ty probowalas plukac wlosy szalwia w lecie? Jak potem takie wlosy reaguja na slonce, bo slyszalam, ze po szalwii nie zaleca sie wychodzenia za dlugo na slonce.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #22676 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Siwizna
Kiedyś w ogóle płukałam szałwią i chyba to było lato, ale nie zauważyłam, żeby słońce szczególnie wtedy szkodziło moim włosom. Nie zaleca się przebywania długo na słońcu po farbie, ale o szałwii nie słyszałam, myślę, że ona działa inaczej niż farba i nie zaszkodzi.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #22771 przez blondie
Replied by blondie on topic Siwizna
Ja nie zauważyłam problemów z płukankami ziołowymi i słońcem. A płukałam i szałwią i rumiankiem i pokrzywą i łopianem. teraz mam hennę i też jest spoko. Na pewno trzeba chronić przed słońcem włosy farbowane chemicznymi farbami, zwłaszcza w ten sposób rozjaśniane.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #24020 przez pauladra
Replied by pauladra on topic Siwizna
A powiedzcie mi, czemu tak chcecie ukryć siwe włosy? Ja zaczynam dostrzegać u siebie coraz więcej siwych włosów i uważam, że to nawet fajnie wygląda. Nie wiem jak będę na to zapatrywać się jak tych siwych włosów będzie więcej, ale myślę, że zaakceptuję to. Po prostu siwe jest piękne. :)

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #24104 przez halina
Replied by halina on topic Siwizna
Tak, siwe jest piękne ale nie u każdej. To zależy od typu urody a raczej kolorytu skóry, typ "zima" dobrze wygląda z siwizną ale "jesień" już nie.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena