× Pielęgnacja urody

sposoby na suchą skórę

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15423 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:sposoby na suchą skórę
W tym wątku chodzi raczej o naturalne sposoby na suchą skórę, a nie o reklamę zabiegów czy kosmetyków. ;) Czy ty nie jesteś przypadkiem z marektingu szeptanego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15440 przez anka
Replied by anka on topic O:sposoby na suchą skórę
Widzę, że zapoczątkowany przeze mnie wątek rozciągnął się. Nadal mam suchą skórę, ale zauważyłam, że ta suchość przychodzi falami, bo nawet zimą czasami mam cerę w miarę normalną a czasami jest tak sucha, że aż ręce opadają bo nic nie pomaga. :( Zetknęłyście się z czymś takim? Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego tak się dzieje, nie chodzi o suche powietrze, bo czasami skóra jest ekstremalnie sucha przy sporej wilgotności powietrza i na odwrót. :S

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15458 przez dominika
Replied by dominika on topic O:sposoby na suchą skórę
A nie zauważyłaś np. że skóra jest bardziej sucha gdy jest mróz? Wtedy powietrze jest suchsze także wewnątrz mieszkania.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15472 przez anka
Wiesz Dominiko, że nie zauważyłam żadnej prawidłowości. Np teraz mam strasznie suchą skórę a na dworze jest całkiem ciepło. Byłam już tak zdeterminowana, że posmarowałam twarz kremem chyba na 1 mm grubości i po kilku minutach nie było śladu po kremie, bo cały wchłonął się. :( Posmarowałam znowu i znowu po 15 minutach nie było śladu po kremie. Przecież to nie jest normalne! :(

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15475 przez alina
Replied by alina on topic O:sposoby na suchą skórę
Są takie maseczki nawilżające, które mozesz zostawić na skórze. One zwykle stosuje się raz na tydzień, ale przy bardzo suchej skórze nawet co 2. dzień i rzeczywiście pomagają.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15494 przez anka
Czasami tak robię i rzeczywiście na chwile pomaga, ale zużywam na raz 2 opakowania maseczki. ;)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #15511 przez alina
Replied by alina on topic O:sposoby na suchą skórę
To poeksperymentuj z różnymi, wybierając takie które mają w składzie kwas hialouronowy. pewnie trafisz na taka, która da komfort skórze przez dłuższy czas.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena