× Pielęgnacja urody

sposoby na suchą skórę

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15423 przez mroowa
Replied by mroowa on topic sposoby na suchą skórę
W tym wątku chodzi raczej o naturalne sposoby na suchą skórę, a nie o reklamę zabiegów czy kosmetyków. ;) Czy ty nie jesteś przypadkiem z marektingu szeptanego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15440 przez anka
Replied by anka on topic sposoby na suchą skórę
Widzę, że zapoczątkowany przeze mnie wątek rozciągnął się. Nadal mam suchą skórę, ale zauważyłam, że ta suchość przychodzi falami, bo nawet zimą czasami mam cerę w miarę normalną a czasami jest tak sucha, że aż ręce opadają bo nic nie pomaga. :( Zetknęłyście się z czymś takim? Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego tak się dzieje, nie chodzi o suche powietrze, bo czasami skóra jest ekstremalnie sucha przy sporej wilgotności powietrza i na odwrót. :S

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15458 przez dominika
Replied by dominika on topic sposoby na suchą skórę
A nie zauważyłaś np. że skóra jest bardziej sucha gdy jest mróz? Wtedy powietrze jest suchsze także wewnątrz mieszkania.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15472 przez anka
Wiesz Dominiko, że nie zauważyłam żadnej prawidłowości. Np teraz mam strasznie suchą skórę a na dworze jest całkiem ciepło. Byłam już tak zdeterminowana, że posmarowałam twarz kremem chyba na 1 mm grubości i po kilku minutach nie było śladu po kremie, bo cały wchłonął się. :( Posmarowałam znowu i znowu po 15 minutach nie było śladu po kremie. Przecież to nie jest normalne! :(

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15475 przez alina
Replied by alina on topic sposoby na suchą skórę
Są takie maseczki nawilżające, które mozesz zostawić na skórze. One zwykle stosuje się raz na tydzień, ale przy bardzo suchej skórze nawet co 2. dzień i rzeczywiście pomagają.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15494 przez anka
Czasami tak robię i rzeczywiście na chwile pomaga, ale zużywam na raz 2 opakowania maseczki. ;)

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #15511 przez alina
Replied by alina on topic sposoby na suchą skórę
To poeksperymentuj z różnymi, wybierając takie które mają w składzie kwas hialouronowy. pewnie trafisz na taka, która da komfort skórze przez dłuższy czas.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena