× Pielęgnacja urody

sposoby na suchą skórę

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4465 przez sabina
Replied by sabina on topic sposoby na suchą skórę
To chyba telepatia. W nocy pomyślałam, że dobrze byłoby zrobić sobie tonik rozmarynowo-lawendowy z dodatkiem octu jabłkowego, zaglądam na forum a tu Twój post o tym.:laugh: Ocet nie tylko zakonserwuje taki tonik a więc można go będzie przetrzymać dłużej niż jednodniowy napar, ale dodatkowo przywróci skórze kwasowe ph. Tak zrobię.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4468 przez audrey
Replied by audrey on topic sposoby na suchą skórę
Tak Sabinko, jeszcze troche i nie trzeba bedzie forum, bedziemy sobie wszystko telepatycznie przekazywac, cha, cha. :laugh:

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4485 przez sabina
Replied by sabina on topic sposoby na suchą skórę
No właśnie. A tak w ogóle to ja chyba jestem dobrym odbiorcą telepatycznym, bo często mi się zdarza odbierać czyjeś przekazy.

• Paweł
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #5030 przez Paweł
Replied by Paweł on topic sposoby na suchą skórę
Witam,

Bardzo dobre na problemy skórne są kosmetykimanuka. Są szczególnie polecane na podrażnienia skóry, trądzik, wysypki.

• Anka
  • Gość
  • Gość
8 lata 9 miesiąc temu #11114 przez Anka
Replied by Anka on topic sposoby na suchą skórę
o, to ja jeszcze dorzucam swój przepis na maseczkę
Maseczka odświeżająca z zieloną herbatą
Białko jaja kurzego, 1 łyżkę mleka w proszku, 1 łyżeczkę miodu, ½ łyżeczki Irving Superior Green (herbata liściasta) zmiksować w blenderze lub ubić trzepaczką aż do uzyskania jednolitej masy. Nakładać na oczyszczoną skórę, po 10-15 minutach zmyć ciepłą wodą.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #12390 przez kreatywna
Replied by kreatywna on topic sposoby na suchą skórę
Drogie Panie i nie tylko :) zapraszam Was do salonu piękność Beauty Secret. Miałam okazję wybrać sie tam na masaż Mer & Sens - zabieg polegający na masażu z wykorzystaniem gorących i zimnych kamieni. Doskonale likwiduje wszelkie napięcia i zmęczenie mięśni, wspomaga regenerację organizmu. Na prawdę polecam. W swojej ofercie mają dużo, dużo więcej więc na pewno każda z Was znajdzie cos dla siebie.
Salon Beauty Secret
ul. Zwycięzców 30, Warszawa

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #15410 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic sposoby na suchą skórę
Raz na jakiś czas warto skorzystać z zabiegów SPA. Są one o wiele skuteczniejsze od kosmetyków. Ja znalazłam w Hotelu Głęboczek zabieg Łaźnia Błotna, który idealnie nawadnia. Przy okazji pomaga w walce z cellulitem. Także dzięki niemu nasza skóra wygląda o wiele lepiej. Domowymi sposobami na pewno nie jesteśmy w stanie uzyskać takiego efektu.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena