× Pielęgnacja urody

sposoby na suchą skórę

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3527 przez asiamisia
Replied by asiamisia on topic sposoby na suchą skórę
Znam krem Pani Walewska, on ma po prostu taki chemiczny zapach nawet jak jest prosto z taśmy produkcyjnej. Myślę, że wszystkie kremy z natury czuć chemią tylko producenci tłumią ten zapaszek dodając środki zapachowe (też chemiczne oczywiście). Nie ma co się więc przejmować zapachem, zwłaszcza, że czuje się go praktycznie tylko w chwili kładzenia na twarz. Ja już wolę to niż dodatkową porcję pachnącej chemii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #3538 przez norcia
Replied by norcia on topic sposoby na suchą skórę
Ja też jestem przeciwna chemii, która ma tylko tuszować zapach innej chemii. Słyszałam niedawno, że Unia szykuje przepisy zakazujące stosowania wielu środków chemicznych(głównie chyba konserwantów) w kosmetykach. Dopiero jak te przepisy zaczną obowiązywać dowiemy się ile szkodliwej chemii jest w kosmetykach, które stosujemy dzisiaj.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #4009 przez anka
Replied by anka on topic sposoby na suchą skórę
Dziś po prysznicu zauważyłam, że mam aksamitną, gładką skórę i to bez nakładania balsamu. Szybko odkryłam przyczynę. Zamiast umyć się żelem pod prysznic, nałożyłam na rękawicę balsam po kąpieli.:woohoo: Dziwiłam się wprawdzie, że nie pieni się i ciągle dokładałam go więcej, ale nie przyjrzałam sie butelce. Ciekawe czy taki balsam ma jakieś właściwości myjące.:S

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #4020 przez marzena
Replied by marzena on topic sposoby na suchą skórę
Nie sądzę aby balsam miał myjące właściwości, ale może w połączeniu z ciepłą wodą lepiej wnika w skórę i dlatego taki efekt?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4053 przez dominika
Replied by dominika on topic sposoby na suchą skórę
Może więc warto wykorzystać tę metodę od czasu do czasu, gdy zalezy nam specjalnie na wyglądzie?

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #4079 przez anka
Replied by anka on topic sposoby na suchą skórę
a wiesz ile ja tego balsamu zużyłam na jedno "mycie"? Prawie pół butelki, dolewałam i dolewałam i zastanawiałam się czy jestem aż tak brudna, że żel się nie pieni:woohoo:

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #4432 przez audrey
Replied by audrey on topic sposoby na suchą skórę
Kilka łyzek koziego mleka połacz z taka sama iloscia chłodnego naparu z rozmarynu. Namocz w płynie watke i naklepuj nia twarz.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena