× Pielęgnacja urody

maseczki do twarzy

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #194 przez ewak
maseczki do twarzy was created by ewak
Czy stosujecie maseczki do twarzy? Jakie, te gotowe ze sklepu czy naturalne? Macie jakieś swoje sprawdzone przepisy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #196 przez norcia
Replied by norcia on topic O:maseczki do twarzy
Ja kiedyś próbowałam gotowych maseczek. Wygodne w użyciu ale efekt mizerny. Stosuję więc tylko naturalne. Głównie z owoców, bo najszybsze. Moja ulubiona to truskawkowa: po prostu rozsmarowuje truskawkę na twarzy, pije kawę, szykuję śniadanie, zejdzie mi się tak z 15 minut, po czym zmywam twarz przegotowaną wodą. Bez straty czasu, a efekt widoczny od razu.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #206 przez justyna
Replied by justyna on topic O:maseczki do twarzy
Ja nie mam czasu na zabawę z naturalnymi maseczkami. Jeśli już stosuję to gotową, zawsze gotowa do użytku, nie kapie, nie brudzi i można z nią chodzić.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #207 przez viola
Replied by viola on topic O:maseczki do twarzy
Ja stosuję dosyć czesto maseczki i tylko naturalne. Moja ulubiona to maseczka z gotowanego ziemniaka.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #222 przez wera
Replied by wera on topic O:maseczki do twarzy
Ja tak jak justyna nie lubię jak mi coś cieknie po brodzie i brudzi bluskę! Może maseczki naturalne są cudowne ale bardzo dużo z tym zamieszania.

Jedna pompka to za mało.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #230 przez ewak
Replied by ewak on topic O:maseczki do twarzy
Ale jak wyciągniesz się w wannie z brzoskwinią czy truskawkami na twarzy i torebkami z herbaty na oczach to od samego myślenia jak taka maseczka cudownie działa, wypiękniejesz. A mówiąc serio, nie każda naturalna maseczka musi lecieć po brodzie. Sok, miód czy śmietana nie musza przecież kapać. I też zawsze są pod ręką.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #237 przez viola
Replied by viola on topic O:maseczki do twarzy
Fakt, większość domowych maseczek nie jest kłopotliwsza niż te ze sklepu. A jaka różnica w efekcie końcowym! No i te naturalne nie mają konserwantów i całej tej chemii. Jestem zdecydowanie za naturalnymi!

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena