× Pielęgnacja urody

naturalne farby do włosów

• Alicja
  • Gość
  • Gość
13 lata 5 miesiąc temu #4609 przez Alicja
Replied by Alicja on topic O:naturalne farby do włosów
Jestem szatynka i dla mnie szałwia zdecydowanie lepsza na poczatki siwienia niz szampon do brazowych wlosow.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4767 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:naturalne farby do włosów
Słyszałam, że miód rozjaśnia włosy w naturalny sposób. Wiecie coś na ten temat? Płukać włosy wodą z miodem czy stosować jako maseczki? Rzeczywiście skuteczny?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4776 przez sabina
Replied by sabina on topic O:naturalne farby do włosów
Kiedyś robiłam sobie płukankę z miodem, ale nie zauważyłam żeby rozjaśniła mi włosy. Z tego co pamiętam to miały lepszy połysk. Wydaje mi się, że do rozjaśniania trzeba by miód trzymać dłużej jako maseczkę.:S

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4784 przez kinga
Replied by kinga on topic O:naturalne farby do włosów
No i chyba trzeba powtarzać, bo za każdym razem nieco rozjaśnia, ale słabo. To podobnie jak z rozjaśnianiem przez słońce, jednorazowa ekspozycja niewiele da. Ja bym dodatkowo dodała soku z cytryny.

• marta
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #6770 przez marta
Replied by marta on topic O:naturalne farby do włosów
Radzę Wam odrzucić wszelkiego rodzaju farby i szampony koloryzujące i wzmacniać kolor ziołami, henną itp. U mnie dopiero kilka miesięcy po odstawieniu chemicznych kolorantów włosy odzyskały zdrowy wygląd. Świeżo po położeniu farby wyglądają wprawdzie pięknie ale to sztuczne piękno, które szybko znika i włosy zostają osłabione i byle jakie.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #6781 przez olga
Replied by olga on topic O:naturalne farby do włosów
Masz rację, tyle tylko, że po farbowaniu trzeba odczekać aż włosy odrosną, żeby móc np. zastosować hennę. No a jak wytrzymać kilka miesięcy z takimi zmaltretowanymi piórkami? Ściąć na łyso?B)

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #6805 przez sabina
Replied by sabina on topic O:naturalne farby do włosów
W międzyczasie zadbaj o odpowiednie odzywienie włosów i od wewnątrz (dieta) i od zewnątrz (maseczki, płukanki). Wtedy włosy będą zdecydowanie lepiej wyglądać nawet bez farby.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena