× Pielęgnacja urody

naturalne farby do włosów

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #2335 przez olga
Replied by olga on topic O:naturalne farby do włosów
Tak, lepiej przyciemnić. Najlepsza będzie chyba szałwia, nie przyciemni mocno ale stłumi agresywny rudy. Możesz również spróbować płukać włosy w mocnym naparze z czarnej herbaty, najlepiej farbują byle jakie gatunki a nie te wykwintne z młodych listków czy pączków herbacianych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• daniela
  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #2346 przez daniela
Replied by daniela on topic O:naturalne farby do włosów
albo sprobuj ciuchow w innych kolorach tzn w kolorach jesieni, powinno byc lepiej. Najlepiej przykladaj blisko twarzy jakies bluzki czy chusty kolejno w roznych kolorach i zobaczysz w jakim kolorze wygladasz lepiej. Do rudego niekoniecznie pasuja kolory, ktorych uzywalas jako blondynka i dlatego moze twoja twarz wydawac sie mdla.

• martyna
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #2582 przez martyna
Replied by martyna on topic O:naturalne farby do włosów
Ja kupiłam ostatnio zwykły szampon do brązowych włosów i okazuje się, że po kilku myciach przyciemnił mi pojawiające się siwe włosy. Wcześniej kładłam na włosy od czasu do czasu szampony koloryzujące, ale przy tym szamponie do brązowych włosów już nic nie potrzebuję. Może rude też przyciemni?

• Gośka
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #2585 przez Gośka
Replied by Gośka on topic O:naturalne farby do włosów
Możesz podać jaki to szampon? Marka, producent?

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #2588 przez martyna
Ja akurat kupiłam Gliss Kur ale to nie znaczy, że jest najlepszy. Następnym razem kupię innej firmy, żeby przetestować. Wiem, że ma takie szampony i Sunsilk i Pantene i wiele innych firm.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #2595 przez chuda
Replied by chuda on topic O:naturalne farby do włosów
Według mnie lepszy jest Pantene ale może zależy to od włosów. Ja próbowałam i Gliss Kur i Pantene i moje włosy lepiej wyglądają po tym drugim, ale u ciebie może być na odwrót. Myślę, że każdy powinien wyeksperymentować na własnych włosach.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #2715 przez martyna
Okazuje się, że szampon do brązowych włosów przyciemnia ale tylko na czas do następnego mycia. Raz umyłam innym szamponem i efekt przyciemnienia zniknął.:( Myślałam, że te szampony działają trochę jak zioła przyciemniające, ale to bardziej nietrwała farba niż barwiące zioło.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena