× Pielęgnacja urody

prostowanie wlosow

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #18015 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:prostowanie wlosow
zuzaa napisał:

Z kręconymi włosami jest chyba lepiej niż z wybitnie prostymi i sztywnymi. Nawet kitka wygląda twarzowo, bo nie są takie ulizane. :)

Zuza, syty glodnego nie zrozumie, widocznie Ty masz proste i tak Ci sie wydaje. A ja wolalabym miec wlosy proste jak drut. ;)
Winka, jednak doszlam do wniosku, ze nie ma co katowac wlosow prostowaniem, jesli Bozia takie dala, trudno, trzeba sie dostosowac. Testuje teraz z kumpelka fryzury afro. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #49576 przez Mikimi
Replied by Mikimi on topic prostowanie wlosow
Musisz chyba po prostu prostować na jak najwyższej temperaturze :/ Ja mam prostownicę digital sensor z babyliss i ona ma z 12 poziomów temperatury, powinnaś używać sprzętu w tym typie. Poza tym jonizacja powinna trochę pomóc

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #49593 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic prostowanie wlosow
A swoją drogą majka pogodziłaś się z lokami? Moja kuzynka miała ten sam problem i wystarczyło zmienić kolor włosów, by fryzura afro jej się spodobała. Może to jest wyjście?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #49609 przez majka80
Replied by majka80 on topic prostowanie wlosow
Szmat czasu i juz zapomnialam, ze mialam taki problem. W miedzyczasie bylo dziecko, potem drugie i wazniejsze problemy. Ale z przefarbowaniem to nie glupi pomysl. A jaki kolor byl oryginalny i na jaki kuzynka przefarbowala sie?

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #49635 przez zuzaa
Kuzynka była blondynką i wyglądała jak Magda Gessler.:( Przefarbowała się na kasztan i od razu inna dziewczyna. Naprawdę super.:)

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #49670 przez majka80
Replied by majka80 on topic prostowanie wlosow
To rzeczywiscie byl nieciekawy wyglad. :laugh: Ja mam taki bardziej mysi kolor wiec tez nieciekawie ale moze przefarbuje jak mnie cos najdzie. Tylko zniechecaja mnie odrosty i koniecznosc ciaglego ich farbowania bo nie mam na to czasu.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #49720 przez zuzaa
Majka, spróbuj na początek farb tymczasowych, najlepsze do testowania kolorów no i nie ma problemu z odrostami.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena