× Pielęgnacja urody

kosmetyki z czekolady

Więcej
14 lata 2 miesiąc temu #1884 przez kinga
Replied by kinga on topic O:kosmetyki z czekolady
asiulandia napisał:

dowiedziałam się że taki zabieg na ciało kosztuje 110 zł. a co do właściwości czekolady to chodzi oczywiście o kakao które jest źródłem wielu soli mineralnych, żelaza, magnezu, fosforu, potasu, zbiegi umożliwiają stopniową redukcję "pomarańczowej skórki"

To ja już wolę czekoladę zjeść, żeby zaopatrzyć się w te sole mineralne od wewnątrz, a cellulitis potraktować masażem z solą, no ... ewentualnie z fusami od kawy. Będzie smaczniej i taniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #10860 przez ulka
Replied by ulka on topic O:kosmetyki z czekolady
Jakiś czas temu głęboko schowałam 3 tabliczki gorzkiej czekolady i o nich zapomniałam. Teraz w ferworze porządków trafiłam na nie, ale są lekko przeterminowane, więc do jedzenia nie za bardzo. Co sądzicie o zrobieniu maseczki z takiej czekolady, oczywiście po roztopieniu? Czy to ma w ogóle sens? Czekolada jest mocno gorzka i ma 85% kakao.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #10870 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:kosmetyki z czekolady
Jeśli to przeterminowanie nie jest duże to można nawet zjeść. Zobacz, pisze pewnie "najlepiej spożyć przed ...". Ja w takiej sytuacji zużyłabym tą czekoladę np na polewę do piernika, albo na czekoladę pitną.;)

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #10880 przez ulka
Replied by ulka on topic O:kosmetyki z czekolady
Tak zrobię, najlepszy termin do spożycia minął miesiąc temu, ale część pokruszyłam już do kawy i kawka prima sort.:)

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #10889 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:kosmetyki z czekolady
A swoją drogą ciekawe do jakiej cery byłaby taka maseczka czekoladowa.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena