× Pielęgnacja urody

Zimowe sposoby na urode

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16771 przez meg
Replied by meg on topic O:Zimowe sposoby na urode
No to mamy identyczne nawilżacze. :laugh: To był jedyny parowy nawilżacz, który był w markecie gdy dojrzałam w środku zimy do jego kupna. Ale te parowe to nie najlepszy pomysł, bo jeśli już nawilżą powietrze do dają właśnie coś w rodzaju sauny.
A wątek rzeczywiście rozwinął się w nieoczekiwanym kierunku, ale przesłanie jest jasne: zimą dla urody najważniejsze jest nawilżanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16804 przez Fryga
Replied by Fryga on topic O:Zimowe sposoby na urode
Wiele kosmetyków ma w składzie alkohol, jest rozpuszczalnikiem dla innych substancji i rodzajem konserwantu.Często też jest go więcej w niektórych kosmetykach mających matowić skórę, do tłustej cery, itd. (a efekt bywa odwrotny, bo skóra pozbawiona wody produkuje więcej sebum).

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16861 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:Zimowe sposoby na urode
ale numer :-)) tak sie namotalysmy zeby sie okazalal ze mamy ten sam sprzet :-))

a probowalas go uzywac z olejkiem eterycznym?? mnei kusi tylko ciagle zapominam olejek jakis kupic

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #16933 przez meg
Oczywiście, zawsze z olejkiem. Na noc lawendowy a w dzień różne w zależności od nastroju i potrzeby. No i możliwość parowania z olejkiem jest plusem tego nawilżacza, bo ręczniki nie dadzą takiego zapachu nawet gdybym moczyła je w wodzie z dodatkiem olejku.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #17004 przez Sonia
Replied by Sonia on topic O:Zimowe sposoby na urode
A w dzień dajesz czasami olejek rozmarynowy? Podobno poprawia koncentrację i dobry na pamięć, zauwazyłaś takie działanie?

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #17012 przez meg
Oczywiście! Mam całą baterię olejków i rozmarynowy daję jak mam pracować głową. Teraz odstawiłam nawilżacz, bo z ustaniem mrozów powietrze ma wystarczającą wilgotność. Ale palę w kominku do aromaterapii.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22431 przez snail84
Replied by snail84 on topic O:Zimowe sposoby na urode
Krem ochronny przede wszystkim. I to najlepiej bez żadnych zapachowych dodatków, o tego nie lubię. Dlatego teraz używam zimowego biokremu flosa. Oprócz tego pomadka ochronna i dwa razy na tydzień stosuję maść z wit. A, która też natłuszcza skórę. A wieczorem - nawilżenie, rano nie używam już tego typu kremów, bo na mrozie powodują więcej złego niż dobrego.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena